بستن

آیمارکتور : سال نو مبارک iMarketor

imarketor-new-year

سلام،
فرا رسیدن عید باستانی نوروز را به تمامی خوانندگان و همراهان مجله اینترنتی آیمارکتور شادباش و تبریک عرض می‌کنیم.
در سالی که گذشت تلاش کردیم تا نگاهی متفاوت داشته باشیم به فعالیت برندهای خارجی و داخلی در حوزه‌های تبلیغات ، کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ ، دیجیتال مارکتینگ و مواردی از این دست.
imarketor-new-year
در سال ۱۳۹۳ با همراهی گروهی از دوستان و علاقه‌مندان به این موضوعات سعی کردیم برگزیده‌ای از آنها را برای شما برشمرده و به بررسی و تحلیل آنها بپردازیم. به اتفاق دوست عزیزم آقای سعید کاسکو از تمام نویسندگانی که در سال ۱۳۹۳ ما را همراهی کردند کمال تشکر را داریم:
خانم‌ها نیلوفر فیاض ، راضیه غنجی و سوده کارگر و آقایان اشکان مالکی و سهیل ترکان که به ما این افتخار را دادند تا از نقطه نظرات و تحلیل‌های ایشان بهرمند شویم.

به‌علاوه بسیار خرسند هستیم که با همکاران رسانه‌ای زیادی آشنا شدیم و مطالعه روزانۀ محتوای این رسانه‌ها بخشی از کارهای روزانۀ ما بوده و در سال‌ پیش‌رو نیز همواره از آنها بهره خواهیم برد:
روزنامه هفت صبح، شهروند و دنیای اقتصاد، مجله اینترنتی ام.بی.ای نیوز، کافه مارکتینگ، کافه بیزینس، دنیای تبلیغات، مارکتینگ نیوز، چهار راه تبلیغات، تبلیغات خلاق و تمامی رسانه‌های دیگری که در این حوزه‌ها فعالیت می‌کنند.

و در آخر از تک‌تک خوانندگان وفادار آیمارکتور که به ما سر می‌زده و با اعلام نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود به ما دلگرمی بخشند.

در سال جدید برنامه‌های تازه‌ای داریم و در تلاش هستیم تا با اضافه کردن بخش‌های جدیدی در آیمارکتور بتوانیم محتوای غنی‌تری برای شما فراهم کنیم.
خوشحال خواهیم شد تا در این مسیر ما را از نظرات و انتقادات خود مطلع کنید.

برچسب : آیمارکتورام.بی.ای نیوزتبلیغات خلاقچهار راه تبلیغاتدنیای اقتصاددنیای تبلیغاتراضیه غنجیروزنامه شهروندروزنامه هفت صبحسعید کاسکوسهیل ترکانسوده کارگرکافه بیزینسکافه مارکتینگمارکتینگ نیوزمجله اینترنتینیلوفر فیاض
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

No Comments

 1. سلام
  من نیز به نوبه خود از مخاطبان دوستداشتنی آیمارکتور قدردانی می‌کنم که با حوصله تمام ما را دیدند و خواندند و نقد کردند
  و چراغ‌های بسیاری برافروختند تا ما در مسیرِ نوشتن آگاهانه تر بنگریم و بنگاریم.
  از تلنگرهای گاه‌گاهی جناب قدری هم سپاسگزارم که درنگ‌های ما را بسیار کرد تا نقادانه تر به تماشا بنشینیم.
  به امید روزهای روشن فردا
  راضیه غنجی

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
بانک آینده بعد از فراز و نشیب‌های بسیاری که در…