بستن
بازاریابیبرندینگ

پپسی تقدیم می‌کند: آینه هیولا !!!

Pepsi-Max-Monster-Mirror-Halloween-Prank4

آینه هیولا یا Monster Mirror نام کمپین پپسی مکس PEPSI MAX بود كه همزمان با جشن هالوین Halloween در یکی از سینماهای شلوغ لندن برگزار شد.

در این کمپین پپسی مکس Pepsi Max با بهره‌بردن از سیستم تشخیص چهره Face Tracking Technology و نرم‌افزار ,واقعیت افزوده Augmented Reality یکی از آینه‌های دستشویی‌ را با تجهیز به دوربین تبدیل به سوپرایز تبلیغاتی هالوین کرد.

مخاطبین با حضور در جلوی آینه‌، به ناگهان شاهد تغییر چهره خود در آینه می‌شدند که در اغلب مواقع باعث شوكه شدن و حتی ترس و فرار آنها می‌شد؛ اما در نهایت این اتفاق منجر به سرگرمی و عكاسی توسط مخاطبین می‌گردید.

طبق گفته مدیر بازاریابی پپسی مکس Pepsi Max این پروژه در ادامه برنامه‌های پپسی در حوزه «‌ ویدیوی ویروسی VIRAL VIDEO » بوده است.
Pepsi-Max-Monster-Mirror-Halloween-Prank1
Pepsi-Max-Monster-Mirror-Halloween-Prank2
Pepsi-Max-Monster-Mirror-Halloween-Prank3

ویدئوی کمپین پپسی مکس برای هالوین :‌

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
پپسی Pepsi برای تبلیغ محصول رژیمی خود Pepsi Max یک بازی باورنکردنی راه انداخته است.
در نزدیکی هالووین، جدلی بین پپسی و کوکاکولا شکل گرفت. در شکل زیر اقدام اولیه
فروشگاه لباس برند The North Face در یک برنامه بازاریابی مشتریان خود را در یک
برچسب : HalloweenMonster Mirrorpepsipepsi maxآینه هیولاآینه وحشتبازاریابی پارتیزانیبازاریابی ویروسیپپسیکمپین هالووینهالوین
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

۱ دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
برخلاف آنچه تصور می‌شود فعالیت در شبکه‌های اجتماعی خیلی هم…