بستن
بازاریابیبرندینگ

کمپین Airbnb : اقامت در کابین کابلی در آلپ

۶۶b43be1_original

سایت Airbnb یکی از شناخته‌شده‌ترین سایت‌ها در حوزه اجاره و رزرو محل اقامت برای سفر است.
این سایت امکان رزرو انواع محل‌های اقامتی در ۱۹۰ کشور و ۳۴۰۰۰ شهر را فراهم می‌کند که این اقامتگاه‌ها شامل کلبه‌ها، منازل، ویلا، کاخ، هتل و بسیاری موارد شگفت‌انگیز دیگر است که بر اساس بودجه متقاضی پیشنهادات فراوانی را ارائه می‌دهد.
66b43be1_original
با توجه به توضیحات فوق بهترین کمپین تبلیغاتی این سایت برای جذب مخاطب و خلق یک سفر زیبا و رویایی چه ایده‌ای می‌تواند باشد؟

Airbnb یک مسابقه با نام ” یک شب در ۹۰۰۰ فوتی آسمان Night at 9,000ft in the air ” راه اندازی کرده و هدیه آن اقامت یک شب در ارتفاع ۹۰۰۰ فوتی کوه‌های آلپ است!
اقامت-در-تله‌کابین-کابلی-در-آلپ-1
تله‌کابین‌های پیست اسکی Courchevel آلپ که در فرانسه قرار دارد جهت نقل و انتقال ۱۰۰ اسکی‌باز مورد استفاده قرار می‌گیرد ولی این‌بار Airbnb برای اقامت مشتریان خود در آلپ یکی از این کابین‌ها را در اختیار گرفته و به‌عنوان هدیه آن را به برندگان کمپین خود تقدیم می‌کند!

این کابین در فضایی بین زمین و آسمان در کوه‌های برفی و زیبای آلپ قرار دارد و با وسایل لوکس و دو تخت دونفره برای ۴ نفر آماده شده است و شرکت‌کنندگان در این کمپین می‌توانند با درخواست روز مورد نظر خود در سایت Airbnb به این آرزوی شگفت‌انگیز بیاندیشند. اما چگونه؟
تنها یک جمله ۱۰۰ حرفی کافی است!
اقامت-در-تله‌کابین-کابلی-در-آلپ-2
علاقه‌مندان تنها باید در ۱۰۰ حرف، دست‌اندرکاران Airbnb را متقاعد کنند که چرا علاقه دارند یک شب را در تله‌کابین کابلی آلپ بگذرانند و مطمئناً زیباترین و جالب‌ترین پاسخ‌ها برنده اقامتی لوکس و بیادماندنی در کوه آلپ خواهد شد.
درخواست‌ها در این آدرس ثبت می‌گردد.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
وقتی بحث تبلیغات مطرح می‌شود یکی از نکته هایی که به ذهن ایده پردازان میاید
در این مطلب به معرفی شاخص اندازه‌گیری کلیدی یا اصطلاحا KPI در حوزه دیجیتال مارکتینگ
امسال با برگزاری جام جهانی فوتبال ، اکثر برندها و شرکت های بزرگ به دنبال
برچسب : اسکی در آلپاقامت در آلپتبلیغات بازاریابیتله کابینتور گردشگریرزرو هتل و محل اقامتکمپین بازاریابی
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

2 دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
همانطور که می‌دانید فرانچایز یکی از اشکال کسب‌و‌کار است که…