بازاریابی پارتیزانی از مینی : چرا شما دو پا احتیاج دارید؟

زمان مطالعه < 1 دقیقه3.0K۱

کمپین بازاریابی پارتیزانی یا اصطلاحاً Guerrilla marketing به روش‌های نامتعارف بازاریابی گفته می‌شود که با حداقل هزینه ممکن حداکثر توجه مخاطب و بازخورد را کسب کند. در این نوع بازاریابی تعداد افرادی که درگیر کمپین می‌شوند کم بوده اما همین افراد نقش مبلغ و تبلیغات دهان به دهان آن را برعهده می‌گیرند.
اصولاً این نوع تبلیغات به‌خاطر اثرگذاری بالا در ذهن مخاطب مورد پسند تمامی برندهاست، از برندهای کوچک و محلی بگیرید تا برندهای معتبر بین‌المللی.

برند اتومبیل مینی Mini نیز برای معرفی یکی از ویژگی‌های خود از بازاریابی پارتیزانی استفاده کرده است.
مینی در این کمپین ویژگی جعبه دنده اتوماتیک خود را به مخاطب می‌خواهد نشان دهد، برای این موضوع یک پای قطع شده در جلوی سینما قرار گرفته است، اما چرا؟
MINI-Automatic-Gear-Box-Leg
این کمپین بازاریابی پارتیزانی همزمان با فستیوال فیلم‌های ترسناک The International Horror Film Festival, Lisboa MOTELX برگزار شده است و همچنین می‌خواهد ویژگی آسان رانندگی کردن با یک پا توسط خودروی دنده اتوماتیک را نشان دهد؛ پس چه چیزی بهتر از یک پای قطع شده هم مخاطب را می‌ترساند و هم به وی یادآوری می‌کند که “چرا شما دو پا احتیاج دارید؟” شما با یک پا نیز به آسانی می‌توانید رانندگی کنید.

لینک کوتاه
http://bit.ly/2IhreB1

801 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

1 دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند