تغییر در عادت‌ها با کمپین سس هاینز Heinz + ویدئو

تغییر در عادت‌ها با کمپین سس هاینز Heinz + ویدئو

یکی از عوامل تاثیرگذار و موثر در بازاریابی، دانستن خلق‌و‌خو و عقاید محلی است که می‌خواهید در آن مارکتینگ کنید، برای مثال گربه سیاه در برخی از کشورها شوم است و در مصر مقدس است.
یکی دیگر از این اعتقادات مربوط به نوع استفاده از مواد غذایی است. بطوریکه استفاده از سس کچاپ KetchUp روی ساندویچ هات‌داگ در شیکاگو بسیار ناپسند است.

کمپین جدید سس هاینز Heinz به شهر “هات داگ بدون کچاپ” مربوط می‌شود و به ارائه سسی بنام “Chicago Dog Sauce” می‌پردازد به امید آنکه اهالی شیکاگو آن‌را در کنار ساندویچ هات داگ، پیاز، گوجه و سس خردل خود میل کنند.

در کمپین بازاریابی جدید امکان تست کردن محصول جدید هاینتز یعنی “سس شیکاگو داگ” بصورت محدود و با هزینه ارسال ۵ دلاری از طریق یک وب‌سایت به مردم پیشنهاد و شاهد بازخوردهای جالبی بود:

جالب است بدانید، در تمام مراحل عرضه این محصول بانام جدید “سس شیکاگو داگ” در بین مخاطبین با تعصب شیکاگویی، طعم و مزه این سس جدید برای تمام مصرف‌کنندگان جذاب بود.
اما آخر داستان یک واقیعت تلخ را رقم می‌زند و آن اینکه این محصول جدید همان سس کچاپ همیشگی و دوست داشتنی سس هاینز است!
این کمپین با یک شعار تاثیرگذار با مظمون تغییرپذیری تمام می‌شود:
Give it a try, We will keep it between us / امتحانش کن، بین خودمان می‌ماند.

همچنین سس هاینز این کمیپن را با هشتگ #whatsonyourgod منتشر کرده است که کاملاً زیرکانه مخاطب را به هدف اصلی کمپین و نزدیک کردن به استفاده از محصول می‌رساند.


مطالب مرتبط با این موضوع
به تمام کسانی که تا به امروز در برابر قبول اینکه بازاریابی یک علم پیچیده
وقتی قرار باشد خریدی انجام دهید، به برند بیشتر اعتماد می‌کنید یا مصرف‌کننده‌‌ای که از

درباره نویسنده

سعید کاسکو
سعید کاسکو 311 نوشته

مشاور برندینگ، بازاریابی و توسعه بازار (فروش )هستم. معتقد به ایجاد زیرساخت فروش از طریق روابط عمومی و تولید محتوا در راستای برندینگ هستم تا فعالیت‌های بازاریابی با حداکثر تاثیرگذاری به تقاضای محصول و خدمات تبدیل شود. علاقه‌مند به موضوعات گوریلا یا بازاریابی پارتیزانی هستم و عموما تبلیغات را آخرین ابزار برای توسعه فروش می‌دانم. تجربیاتی متشکل از همکاری با برندهایی همچون فراسو، فروشگاه های زنجیره ای لاوان، طرح شبکه فروش باشگاه فعالان بازار آی سی تی،فروشگاه آنلاین چاره،مهدتاژ ( برند تاژ)، تدریس در دانشگاه کارآفرینی و نماینده پاناسونیک ( آژند سرویس) بخشی از رزومه کاری من است.

بدون نظر

هنوز نظری ارسال نشده است!

شما اولین نفری باشید که درباره این موضوع می نویسید!

نظر دهید

معادله را حساب کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.