کمپین بازاریابی : رونمایی گلکسی S8 سامسونگ در برترین نقاط تاریخی و توریستی بریتانیا

کمپین بازاریابی : رونمایی گلکسی S8 سامسونگ در برترین نقاط تاریخی و توریستی بریتانیا

شما برای معرفی و رونمایی از محصول جدید خود از چه تکنیکی استفاده می‌کنید؟

مسلماً برای داشتن بهترین نتیجه باید بتوان ویژگی‌های منحصربه‌فرد محصول را برشمرد تا بتوان کمپینی با اثربخشی مناسب طراحی کرد. سامسونگ موبایل بعد از ایجاد مشکلات در گلکسی S7، تمام سعی خود را در ارائه بهترین عملکرد در محصول جدیدش بکار برده است.

ویژگی برجسته این محصول در اندازه و کیفیت وضوح نمایشگر آن، جدای از یک محصول ارتباطی است؛ لذا سامسونگ با بیش از ۲۵۰۰ نظرسنجی از مخاطبین بریتانیایی، بهترین نقاط تاریخی و سیاحتی مورد علاقه آنان را از جمله Saint Ives ، Stonehenge ، Snowdon و لندن را به‌عنوان محل اجرای کمپین پارتیزانی خود برای رونمایی گلکسی S8 سامسونگ در نظر گرفته است.

بدین ترتیب بهترین زاویه برای عکاسی با کمک عکاس برتر سال ۲۰۱۷ در بریتانیا Matthew Cattell مشخص شد و فریمی اغراق‌آمیز از سامسونگ گلکسی اس‌هشت در آن منطقه قرار گرفت تا گردشگران در آن نقاط را به واکنش واداشته و آنان را به نوعی مبلغان محصول جدید سامسونگ کند.

جواب اینجاست؛ در تبلیغات گوریلای رونمایی گلکسی S8 سامسونگ، ماکتی به اندازه ۳ در ۷ متری از قاب S8 با دکمه‌های مالتی مدیا به سادگی ویژگی محصول را تداعی خواهد کرد.

کمپین فوق نمونه‌ای عالی از به نمایش گذاشتن ملموس ویژگی یک محصول است که در قالب یک طرح درگیرکننده (engagement) موجب وایرال شدن تبلیغ توسط مخاطب نیز می‌شود. از طرفی این تبلیغ به نوعی در نمایش گذاشتن نقاط توریستی بریتانیا نیز موثر خواهد بود.

رونمایی گلکسی اس هشت,galaxy s8 (1)

سنت ایوس

رونمایی گلکسی اس هشت,galaxy s8 (3)

لندن

رونمایی گلکسی اس هشت,galaxy s8 (2)

سنت ایوس

رونمایی گلکسی اس هشت,galaxy s8 (4)

استون‌هنج

مطالب مرتبط با این موضوع
نام‌گذاری یک روز با عنوانی خاص، یکی از راه‌هایی است که حداقل یکبار در سال
آژانس سوئدی اکستام هولتس (Åkestam Holst) سال گذشته را برای ایکیا تبلیغاتی با موضوعاتی مانند

درباره نویسنده

سعید کاسکو
سعید کاسکو 290 نوشته

مشاور برندینگ، بازاریابی و توسعه بازار (فروش )هستم. معتقد به ایجاد زیرساخت فروش از طریق روابط عمومی و تولید محتوا در راستای برندینگ هستم تا فعالیت‌های بازاریابی با حداکثر تاثیرگذاری به تقاضای محصول و خدمات تبدیل شود. علاقه‌مند به موضوعات گوریلا یا بازاریابی پارتیزانی هستم و عموما تبلیغات را آخرین ابزار برای توسعه فروش می‌دانم. تجربیاتی متشکل از همکاری با برندهایی همچون فراسو، فروشگاه های زنجیره ای لاوان، طرح شبکه فروش باشگاه فعالان بازار آی سی تی،فروشگاه آنلاین چاره،مهدتاژ ( برند تاژ)، تدریس در دانشگاه کارآفرینی و نماینده پاناسونیک ( آژند سرویس) بخشی از رزومه کاری من است.

نوشته های مشابه

بازاریابی بدون نظر

ستاره دنباله‌دار با باز شدن نوشابه کوکاکولا پدیدار می‌شود!

کمپین کوکاکولا برای جوانان؛ در ادامه کمپین Coca-Cola Summer Love یک شب تابستانی با نام «عشق تابستانی» برای جوانان و مخاطبین کوکاکولا خاطره‌ساز شد. کوکاکولا در این کمپین آرزو کردن

تبلیغات ۳ نظر

مروری بر تبلیغات تاژ روی بیلبوردها در سال ۹۲

برند تاژ در سال ۱۳۹۲ با سیاست حضور مستمر در تبلیغاتی محیطی، در جهت تکمیل کمپین‌های ۳۶۰ درجۀ خود، با در اختیار گرفتن سه بیلبورد در اتوبان کردستان ( خروجی

تبلیغات یک نظر

مشترکین ایرانسل به رسانۀ تبلیغاتی تبدیل شده‌اند ؛ تبلیغ عجیب آی سیم

در پی معرفی محصولِ جدید ایرانسل با نام isim، شهر با بیلبوردهای آن آذین شده است؛ محصولی که ادعای ایرانسل در متفاوت بودن صاحبانش نسبت به دیگران است، گویا پُر

بدون نظر

هنوز نظری ارسال نشده است!

شما اولین نفری باشید که درباره این موضوع می نویسید!

نظر دهید

معادله را حساب کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.