کمپین بازاریابی : رونمایی گلکسی S8 سامسونگ در برترین نقاط تاریخی و توریستی بریتانیا

کمپین بازاریابی : رونمایی گلکسی S8 سامسونگ در برترین نقاط تاریخی و توریستی بریتانیا

شما برای معرفی و رونمایی از محصول جدید خود از چه تکنیکی استفاده می‌کنید؟

مسلماً برای داشتن بهترین نتیجه باید بتوان ویژگی‌های منحصربه‌فرد محصول را برشمرد تا بتوان کمپینی با اثربخشی مناسب طراحی کرد. سامسونگ موبایل بعد از ایجاد مشکلات در گلکسی S7، تمام سعی خود را در ارائه بهترین عملکرد در محصول جدیدش بکار برده است.

ویژگی برجسته این محصول در اندازه و کیفیت وضوح نمایشگر آن، جدای از یک محصول ارتباطی است؛ لذا سامسونگ با بیش از ۲۵۰۰ نظرسنجی از مخاطبین بریتانیایی، بهترین نقاط تاریخی و سیاحتی مورد علاقه آنان را از جمله Saint Ives ، Stonehenge ، Snowdon و لندن را به‌عنوان محل اجرای کمپین پارتیزانی خود برای رونمایی گلکسی S8 سامسونگ در نظر گرفته است.

بدین ترتیب بهترین زاویه برای عکاسی با کمک عکاس برتر سال ۲۰۱۷ در بریتانیا Matthew Cattell مشخص شد و فریمی اغراق‌آمیز از سامسونگ گلکسی اس‌هشت در آن منطقه قرار گرفت تا گردشگران در آن نقاط را به واکنش واداشته و آنان را به نوعی مبلغان محصول جدید سامسونگ کند.

جواب اینجاست؛ در تبلیغات گوریلای رونمایی گلکسی S8 سامسونگ، ماکتی به اندازه ۳ در ۷ متری از قاب S8 با دکمه‌های مالتی مدیا به سادگی ویژگی محصول را تداعی خواهد کرد.

کمپین فوق نمونه‌ای عالی از به نمایش گذاشتن ملموس ویژگی یک محصول است که در قالب یک طرح درگیرکننده (engagement) موجب وایرال شدن تبلیغ توسط مخاطب نیز می‌شود. از طرفی این تبلیغ به نوعی در نمایش گذاشتن نقاط توریستی بریتانیا نیز موثر خواهد بود.

رونمایی گلکسی اس هشت,galaxy s8 (1)

سنت ایوس

رونمایی گلکسی اس هشت,galaxy s8 (3)

لندن

رونمایی گلکسی اس هشت,galaxy s8 (2)

سنت ایوس

رونمایی گلکسی اس هشت,galaxy s8 (4)

استون‌هنج

مطالب مرتبط با این موضوع
آژانس سوئدی اکستام هولتس (Åkestam Holst) سال گذشته را برای ایکیا تبلیغاتی با موضوعاتی مانند
این روزها عکس‌های سلفی به بخشی از زندگی نسل Y تبدیل شده و برخی افراد

درباره نویسنده

سعید کاسکو
سعید کاسکو 287 نوشته

مشاور برندینگ، بازاریابی و توسعه بازار (فروش )هستم. معتقد به ایجاد زیرساخت فروش از طریق روابط عمومی و تولید محتوا در راستای برندینگ هستم تا فعالیت‌های بازاریابی با حداکثر تاثیرگذاری به تقاضای محصول و خدمات تبدیل شود. علاقه‌مند به موضوعات گوریلا یا بازاریابی پارتیزانی هستم و عموما تبلیغات را آخرین ابزار برای توسعه فروش می‌دانم. تجربیاتی متشکل از همکاری با برندهایی همچون فراسو، فروشگاه های زنجیره ای لاوان، طرح شبکه فروش باشگاه فعالان بازار آی سی تی،فروشگاه آنلاین چاره،مهدتاژ ( برند تاژ)، تدریس در دانشگاه کارآفرینی و نماینده پاناسونیک ( آژند سرویس) بخشی از رزومه کاری من است.

نوشته های مشابه

مقاله یک نظر

با مواردی که شامل حقوق کپی رایت نمی شوند، آشنا شوید + اینفوگرافیک

اگر شما یک هنرمند، نویسنده یا مخترع هستید و یا استعدادهای دیگری دارید مهم است که قوانین پایه ای کپی رایت را بدانید تا بتوانید از اثر خود محافظت کنید.

بازاریابی ۲ نظر

بخش‌بندی بازار هدف Segmentation

تنها یک درصد از عموم مردم از محصولات یا خدمات شما استفاده میکنند, لذا با تمرکز بر آن یک درصد میتوانید در زمان صرفه جویی کنید. پس بهترین راه حل

بازاریابی یک نظر

رنو با ساختارشکنی و نگاهی نو به تبلیغات ایران

در بازار آشفتۀ خودروی ایران که حتی تولید‌کنندگانِ داخلی نیز کنترلی بر قیمت مصوب و بازارِ خودرو ندارند، برند فرانسوی رنو Renault محصول خود را با تکیه بر استراتژی قیمت

بدون نظر

هنوز نظری ارسال نشده است!

شما اولین نفری باشید که درباره این موضوع می نویسید!

نظر دهید

معادله را حساب کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.