بستن
بازاریابیتبلیغات

یک برنامه تلویزیونی در خیابان ارکستر به راه می‌اندازد

Turn-For-Live-Effect-Musical-Flashmob-by-Publicis-3-1110×500

حتماً تبلیغ شبکه تلويزیونی TNT كه با شعار « ما نمایش را می‌شناسیم We Know Drama » با برنامه‌های بازاریابی پارتیزانی نمایش‌های خیابانی به خاطر دارید.
Push_To_Add_Drama__Hilarious_Commercial_by_TNT
Push_To_Add_Drama__Hilarious_Commercial_by_TNT2
همانطور كه در تبلیغ‌های این كانال تلویزیونی دیده بودیم، عابرین با فشردن یک دكمه در گوشه‌ای از خیابان، با پیام « برای نمایش فشار دهید push to add drama » با اتفاقات عجیب و هیجان‌انگیزی همچون آدم‌ربایی،‌ شورش خیابانی، زد و خورد گانگسترها و پلیس و موارد تعجب برانگیز جالب دیگری روبرو می‌شدند.
در آخر نیز با برافراشته شدنِ پرده‌ایی متوجه می‌شدند كه در یک صحنه نمایش از پیش ترتیب داده‌شده توسط شبکه TNT با پيام « هر روز شما نمایشی را می‌سازد your daily does of drama » قرار گرفته‌اند.

حال این بار، همان آژانس تبلیغاتی یعنی Publicis برای برنامه تلویزیونی Bosca Ceoil TG4.tv کمی با لطافت‌تر ایدۀ خود را در معرض دید مخاطبین قرار داده است.
در این تبلیغ محیطی برای برنامه تلویزیونی موسیقی Bosca Ceoil، از همان تکنیک شبکه تلویزیونی TNT استفاده شده است و با یک نوشته تحریک‌برانگیز توجه مخاطبین را به یک جعبه موسیقی در خیابان جلب كرده و آنها را تشویق به استفاده از آن می‌کند.
« برای جلوه دادن به زندگی بچرخان Turn For Live Effect » پیام روی جعبه است که مخاطبین با چرخاندن آن شاهد حضور نوازندگان واقعی در كنار خود می‌شوند و نوازندگان شروع به نواختن موسیقی سلتیک برای عموم می‌كنند.
Turn-For-Live-Effect-Musical-Flashmob-by-Publicis-1
Turn-For-Live-Effect-Musical-Flashmob-by-Publicis-2

ویدئوی جعبه موسیقی و عکس‌العمل مخاطبین را ببینید:

از نکات کاملاً برجسته در این دو تبلیغ، همراستایی پیام و محتوای کمپین است، چیزی که در اکثر تبلیغات مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
گوریلا مارکتینگ یک استراتژی تبلیغاتی کم هزینه است که با روش های غیرعادی و نوآورانه
زمانی که  KFC ناچار شد برخی از شعبه‌های خود در انگلستان و ایرلند را به
استفاده از موبایل در حین رانندگی، سومین عامل مرگ و میر در اثر تصادفات جاده‌ای
برچسب : Musical Flashmobpush to add dramatntTurn For Live Effectyour daily does of dramaارکستر در خیابانانتشار ویدئوبازاریابی پارتیزانیبرنامه تلویزیونیتبلیغ تلویزیونیتبلیغ در خیابانتبلیغات
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

No Comments

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
اخیراً دو رتبه‌بندی جهانی در مورد برندها اعلام شده است.…