چالش مانکن برند داو Dove Mannequin Challenge

چالش مانکن برند داو Dove Mannequin Challenge

یکی از تکنیک‌هایی که در روابط عمومی برند به آن اشاره کردیم، همسو بودن با مخاطبین بود. مخصوصاً اگر شما به دنبال جذب مخاطب در شبکه‌های اجتماعی هستید باید از این اصل پیروی کنید.
حال به یک نمونه از این همگرایی اشاره می‌کنیم که برند داو با خلاقیتی زیبا یک روبداد جهانی را با کمپین خود “زیبایی واقعی Real Beauty” هم جهت می‌کند.

با فراگیرشدن چالش مانکن Mannequin Challenge در بین مردم، شرکت‌ها و برندها نیز از سواری بر این موج جهانی بی نصیب نماندند. اما برند داو Dove در راستای رویکرد سال‌های اخبر خود مبنی بر زیبایی باطنی خانم‌ها و نه اندام و ظاهر ایشان، با دید متفاوتی این چالش را وایرال کرده است!

آنها از این فرصت استفاده کردند و در کمپین تبلیغاتی چالش مانکن خود اینگونه عمل کردند که بجای مانکن شدن، مانکن‌ها را به حرکت وادارند:

چالش مانکن داو اینبار علیرغم دیگر چالش‌ها خارج از قاعده بازی انجام شد ولی نشان داد آنچه به یاد می‌ماند زیبایی ظاهری، رنگ و سایز نیست.
قابلیت افراد تنها به بدن آنها ختم نمی‌شود.

درباره نویسنده

سعید کاسکو
سعید کاسکو 275 نوشته

مشاور برندینگ، بازاریابی و توسعه بازار (فروش )هستم. معتقد به ایجاد زیرساخت فروش از طریق روابط عمومی و تولید محتوا در راستای برندینگ هستم تا فعالیت‌های بازاریابی با حداکثر تاثیرگذاری به تقاضای محصول و خدمات تبدیل شود. علاقه‌مند به موضوعات گوریلا یا بازاریابی پارتیزانی هستم و عموما تبلیغات را آخرین ابزار برای توسعه فروش می‌دانم. تجربیاتی متشکل از همکاری با برندهایی همچون فراسو، فروشگاه های زنجیره ای لاوان، طرح شبکه فروش باشگاه فعالان بازار آی سی تی،فروشگاه آنلاین چاره،مهدتاژ ( برند تاژ)، تدریس در دانشگاه کارآفرینی و نماینده پاناسونیک ( آژند سرویس) بخشی از رزومه کاری من است.

نوشته های مشابه

تبلیغات ۳ نظر

وقتی قدمت محور اصلی تبلیغ برند می‌شود

در روزهای اخیر شاهد دو تبلیغ برند قدیمی کشورمان هستیم که شاید با شنیدن نامشان مشتری‌های مسن‌تر به خود بگوید « یادش بخیر ». تبلیغ برند کفش ملی و تبلیغات

برندینگ بدون نظر

لوگوی فیس‌بوک Facebook بروز و ساده‌تر شد

شبکه اجتماعی فیس‌بوک Facebook در حال حاضر پرجمعیت‌ترین کشور دنیا به حساب می‌آید. اما فیس‌بوک همیشه سعی کرده است که ساده باشد و شاید یکی از دلایل موفقیت آن هم

برندینگ بدون نظر

لوگو های مشهور قرن بیستم با هم در یک فیلم!

یک طراح گرافیک با نام یون سیک هونگ به خلق یک انمیشن دست زده‌است که روایتی از ۱۴ لوگوی مشهور قرن بیستم (که البته یک انتخاب شخصی است) را در

بدون نظر

هنوز نظری ارسال نشده است!

شما اولین نفری باشید که درباره این موضوع می نویسید!

نظر دهید

معادله را حساب کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.