چالش مانکن برند داو Dove Mannequin Challenge

چالش مانکن برند داو Dove Mannequin Challenge

یکی از تکنیک‌هایی که در روابط عمومی برند به آن اشاره کردیم، همسو بودن با مخاطبین بود. مخصوصاً اگر شما به دنبال جذب مخاطب در شبکه‌های اجتماعی هستید باید از این اصل پیروی کنید.
حال به یک نمونه از این همگرایی اشاره می‌کنیم که برند داو با خلاقیتی زیبا یک روبداد جهانی را با کمپین خود “زیبایی واقعی Real Beauty” هم جهت می‌کند.

با فراگیرشدن چالش مانکن Mannequin Challenge در بین مردم، شرکت‌ها و برندها نیز از سواری بر این موج جهانی بی نصیب نماندند. اما برند داو Dove در راستای رویکرد سال‌های اخبر خود مبنی بر زیبایی باطنی خانم‌ها و نه اندام و ظاهر ایشان، با دید متفاوتی این چالش را وایرال کرده است!

آنها از این فرصت استفاده کردند و در کمپین تبلیغاتی چالش مانکن خود اینگونه عمل کردند که بجای مانکن شدن، مانکن‌ها را به حرکت وادارند:

چالش مانکن داو اینبار علیرغم دیگر چالش‌ها خارج از قاعده بازی انجام شد ولی نشان داد آنچه به یاد می‌ماند زیبایی ظاهری، رنگ و سایز نیست.
قابلیت افراد تنها به بدن آنها ختم نمی‌شود.


مطالب مرتبط با این موضوع
در حقیقت علت اینکه در اکثر مواقع محتوا وایرال ‌نمی‌شود بسیار ساده است، کافیست آمار
بازاریابی بازی اعداد و ارقام است. با تیترها بازی می‌کنیم تا ۵۰ تا کلیک بیشتر

درباره نویسنده

سعید کاسکو
سعید کاسکو 311 نوشته

مشاور برندینگ، بازاریابی و توسعه بازار (فروش )هستم. معتقد به ایجاد زیرساخت فروش از طریق روابط عمومی و تولید محتوا در راستای برندینگ هستم تا فعالیت‌های بازاریابی با حداکثر تاثیرگذاری به تقاضای محصول و خدمات تبدیل شود. علاقه‌مند به موضوعات گوریلا یا بازاریابی پارتیزانی هستم و عموما تبلیغات را آخرین ابزار برای توسعه فروش می‌دانم. تجربیاتی متشکل از همکاری با برندهایی همچون فراسو، فروشگاه های زنجیره ای لاوان، طرح شبکه فروش باشگاه فعالان بازار آی سی تی،فروشگاه آنلاین چاره،مهدتاژ ( برند تاژ)، تدریس در دانشگاه کارآفرینی و نماینده پاناسونیک ( آژند سرویس) بخشی از رزومه کاری من است.

بدون نظر

هنوز نظری ارسال نشده است!

شما اولین نفری باشید که درباره این موضوع می نویسید!

نظر دهید

معادله را حساب کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.