کوبرندینگ مک‌لارن McLaren و لاجیتک Logitech با مسابقه سریع‌ترین گیمر جهان

کوبرندینگ مک‌لارن McLaren و لاجیتک Logitech با مسابقه سریع‌ترین گیمر جهان

اگر شما از طرفداران بازی­‌های مسابقه­‌های و ماشینرانی هستید و همواره آرزو داشته­‌اید که عضوی از تیم فرمول یک F1 مک‌لارن باشید، مسابقه سریع‌ترین گیمر جهان می‌تواند شما را به این آرزو برساند!

مک‌لارن با لاجیتک همراه شده است تا برای تیم فرمول یک F1  بریتانیا، از طریق مسابقه سریع‌ترین گیمر جهان راننده شبیه­‌ساز جدیدی پیدا کند. برنده نهایی این مسابقه با قراردادی یک ساله به مک‌لارن می­‌پیوندد و بدین طریق رویای هر علاقه­‌مند به مسابقات فرمول یک F1 که آرمان نشستن روی این صندلی را داشته است به واقعیت تبدیل می‌شود.

تیم‌های فرمول یک F1 به شکل گسترده‌ای از شبیه‌سازها استفاده می‌کنند، این تیم‌ها خودروهای خود را از این طریق برای رقابت در مسابقات آماده می‌کنند. داده‌های جلسات تمرینی واقعی به شبیه‌ساز خورانده می‌شود و بنابراین رانندگان اختصاصی شبیه‌ساز نقش مهمی در برطرف ساختن هر مشکل احتمالی پیش از این‌که مسابقه آغاز شود، ایفا می‌کنند.

دارن کاکس، برگزار کننده این مسابقه می­گوید: “شما بدین طریق خودروی سومی را در اختیار دارید، منتهی این خودرو در دنیای مجازی وجود دارد و راننده‌‌ای آن را هدایت می‌کند که شناخته شده نیست.”
وی در ادامه این مصاحبه بیان می­‌کند: “به طور سنتی، مک‌لارن افرادی را در جهان مسابقات اتومبیلرانی پیدا می‌کند که در مهندسی نیز تبحر دارند. ما تنها تلاش می‌کنیم در مسیری متفاوت در جهان مجازی به سراغ این افراد برویم”.

سریعترین گیمر در کوبرندینگ لاجیتک و مکلارن (2)

کاکس پیش از این نیز چنین مسابقاتی برگزار کرده است. در سال ۲۰۰۸، وی به آکادمی گرن توریسمو به صورت یک همکاری­ میان نیسان و سونی کمک کرده است، این برنامه به بازیکنان برجسته بازی گرن توریسمو این امکان را می‌داد که به رانندگان حرفه‌ای مسابقات اتومبیلرانی تبدیل شوند.

داوطلبان مسابقه سریع‌ترین بازیکن به چیزی بیشتر از هدایت مناسب خودرو برای موفقیت نیاز خواهند داشت. این افراد باید دانش مناسبی از مهندسی داشته باشند، بتوانند به صورت عضوی از تیم فعالیت کنند و قدرت بدنی و روحی بالایی داشته باشند. همه این موارد در تعیین برنده مسابقه تاثیرگذار خواهند بود.
سریعترین گیمر در کوبرندینگ لاجیتک و مکلارن (1)
این مسابقه در پاییز در مرکز فناوری‌های مک‌لارن در شهر سوری انگلستان پایان خواهد یافت. ده نفر از شرکت‌کنندگان در چندین مسابقه با پلتفرم‌های مختلف شرکت خواهند کرد و ۴ نفر از آنها در برنامه مسابقات اتومبیلرانی آنلاین تابستان برگزیده و باقی ۶ برنده نیز توسط مجموعه‌ای از متخصصان برگزیده خواهند شد.

جالب است بدانید که لاجیتک یکی از شرکت های معتبر در حوزه لوازم جانبی کامپیوتر و بازی است که LogitechG و Saitek از برندهای مطرح در این حوزه هستند و این همکاری با غول خودروسازی دنیا نوعی کوبرندینگ حساب شده در رنجی سنی مناسب برای این دو برند محسوب است.


مطالب مرتبط با این موضوع
می‌دانید منظور از تغییر نام برند چیست؟ چرا باید همچین اتفاقی بیفتد؟ یکی از برندهای
برندهایی وجود دارند که مشتریان به آن‌ها اعتماد می‌کنند. برندهایی هم وجود دارند که مشتریان

درباره نویسنده

سعید کاسکو
سعید کاسکو 311 نوشته

مشاور برندینگ، بازاریابی و توسعه بازار (فروش )هستم. معتقد به ایجاد زیرساخت فروش از طریق روابط عمومی و تولید محتوا در راستای برندینگ هستم تا فعالیت‌های بازاریابی با حداکثر تاثیرگذاری به تقاضای محصول و خدمات تبدیل شود. علاقه‌مند به موضوعات گوریلا یا بازاریابی پارتیزانی هستم و عموما تبلیغات را آخرین ابزار برای توسعه فروش می‌دانم. تجربیاتی متشکل از همکاری با برندهایی همچون فراسو، فروشگاه های زنجیره ای لاوان، طرح شبکه فروش باشگاه فعالان بازار آی سی تی،فروشگاه آنلاین چاره،مهدتاژ ( برند تاژ)، تدریس در دانشگاه کارآفرینی و نماینده پاناسونیک ( آژند سرویس) بخشی از رزومه کاری من است.

بدون نظر

هنوز نظری ارسال نشده است!

شما اولین نفری باشید که درباره این موضوع می نویسید!

نظر دهید

معادله را حساب کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.