بستن

بلندترین دستگاه خودپرداز بانک و مسابقه بسکتبال !

nba-atm-hed-2016

همه بانک‌ها تلاش می‌کنند تا خدمات خود را هرچه ساده‌تر و آسان‌تر در اختیار مشتریان خود قرار دهند. یکی از این ابزارها که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، دستگاه خودپرداز بانک ATM است.

اما این‌بار بانک مونترال BMO یک کار متفاوت کرده است که موجب شد در فضای دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی سروصدا کند.
بلندترین دستگاه خودپرداز بانک توسط بانک مونترال Bank of Montreal نصب شد. این دستگاه خودپرداز که طولی بیش از ۳ متر داشت در بهترین جای ورودی شعبه قرار گرفت.
atm-compositejpg
با توجه به برگزاری مسابقات آل-استار ان‌بی‌ای NBA All-Star بانک مونترال که به‌عنوان اسپانسر این تورنومنت سالانه است، با ساخت دستگاه خودپرداز به طول سبد بسکتبال و درج پیام “The NBA All-Stars Are Coming” روی آن توانست توجه مخاطبین زیادی را به خود جلب کند.
BMO-Ball-e1455221367294
البته نکته در مورد این دستگاه خودپرداز بانکی این بود که در حقیقت این دستگاه کار نمی‌کرد و تنها به عنوان یک نماد تلاشی بود برای اجرای یک کمپین بازاریابی پارتیزانی Guerilla Marketing که توانست موفقیت خوبی را بدست آورد.

nba-atm-toronto-2-2016
برچسب : ایده بازاریابیایده خلاقانهبازاریابی پارتیزانیبلندترین دستگاه خودپردازتبلیغات پارتیزانیدستگاه خودپردازدستگاه خودپرداز بانک
سهیل قدری

سهیل قدری

مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

2 دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
مثل هر کار دیگری برای موفقیت در کارآفرینی نیز اصولی…