بستن
تبلیغات

مجلات و تبلیغات محیطی؛ بهترین کانال‌های تبلیغات

cometogether-billboardj

در سراسر جهان، مردم همچنان به تبلیغات رسانه‌ای قدیمی همچون مجلات، تبلیغات محیطی، روزنامه و تلویزیون اعتقاد بیشتری دارند. درواقع این روش‌ها، البته به جز رادیو، بیش از ۵۰ درصد تاثیر مثبتی روی افراد ایجاد می‌کنند.

بر اساس تحقیقات Kantar Millward Brown که در سال ۲۰۱۷ و روی ۱۴۵۰۰ شخص بین ۱۶ تا ۶۵ سال و در ۴۵ کشور جهان انجام شد، فرمت‌های جدید تبلیغات مانند تبلیغات اینترنتی، جستجو از طریق وب و ویدیوها بین مصرف کنندگان محبوبیت کمتری دارند.

یکی از دلایل آن می‌تواند این باشد که بسیاری از مردم تبلیغات آنلاین از طریق آژانس تبلیغاتی را مانند یک مهمان ناخوانده می‌بینند که به زور قصد دارد توجه آن‌ها را به خود جلب کند!

اما درنهایت باید بدانیم که مقایسه بین تبلیغات سنتی و تبلیغات جدید، برنده و بازنده‌ای ندارد. بسیاری از ما دنیای اطرافمان را بدون تکنولوژی‌های مختلف حتی نمی‌توانیم متصور شویم. شاید در ابتدا در برابر این نوآوری‌ها مقاومت کردیم، اما به تدرج آن‌ها تبدیل به بخش مهمی از زندگیمان شدند. به همین دلیل است که اکنون بسیاری از آژانس‌های تبلیغاتی به تبلیغات دیجیتال روی آورده‌اند و راه‌های مختلفی را امتحان می‌کنند تا درنهایت بتوانند اعتماد افراد را جلب کرده و به اندازه تبلیغات سنتی در دل مخاطبان جا باز کنند!

تبلیغات محیطی

 

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
زمانی که  KFC ناچار شد برخی از شعبه‌های خود در انگلستان و ایرلند را به
باید بدانیم بهترین راه تبلیغات در دوران بحران اقتصادی چیست؟
چیپوتله در سه سال اخیر سعی داشت سرمایه‌گذارها را قانع کند که از بحران مسمومیت
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
استفاده از موبایل در حین رانندگی ، سومین عامل مرگ…