بستن
بازاریابیتبلیغات

تبليغات خلاقانه از پیرایشگاه و آرایشگاه زنجیره‌ای The art of shaving

theartofshaving

پیرایشگاه و آرایشگاه زنجیره‌ای « هنر اصلاح The art of shaving » عرضه‌كنندۀ محصولات لوكس و جانبی اصلاح مردانه در آمريكاست. اين شركت با همكاری زوج آمريكایی و توليد و عرضه كرم‌های قبل و بعد از اصلاح شروع بكار كرد و با رشد چشمگير فروش محصولاتش در سال‌های نخست، به يکی از لوكس‌ترين فروشگاه‌های محصولات اصلاح و محافظت از پوست و همچنين پيرايش مردانه تبديل شد.
62b635b8add5810dd843ffd4ceb10182
موفقيت اين زوج توجه غول بازار خرده‌فروشی – پراكتر اند گمبل P&G – را به خود جلب كرده و باعث شد كه در سال ۲۰۰۹ اين شركت را خريداری كند. اين همكاری باعث گرديد تا برخی از كالاهای «هنر اصلاح The art of shaving » نيز با برند ژيلت Gillette و بروان Braun توليد شود.

در زير برخی از آخرین تبليغات خلاقانه پیرایشگاه و آرایشگاه زنجیره‌ای « هنر اصلاح The art of shaving » مربوط به تيغ‌های اصلاح بدن را مشاهده می‌كنيد:
theartofshaving1
theartofshaving2
theartofshaving3

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
فست فود زنجیره‌ای برگرکینگ Burger King تبلیغاتی را در فضای مجازی منتشر کرد که خیلی
خلاقیت در تبلیغات حرف اول و آخر را می‌زند، پس سعی کنید برای کارهای تبلیغاتی
از خصوصیات تبلیغات خلاق و البته تاثیرگذار در حوزه بازاریابی پارتیزانی Guerilla Marketing ، موقیعت‌شناسی
برچسب : The art of shavingآرایشگاه زنجیره‌ایآرایشگاه مردانهبراونپراكتر اند گمبلپي اند جيپیرایشگاهتبليغات خلاقتبلیغات خلاقانهژيلتهنر اصلاح
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

No Comments

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
گوگل نامی است که با اینترنت یکی شده است و…