بستن
بازاریابیتبلیغات

تبليغ یک محصول ورزشی عجيب توسط کریستیانو رونالدو

m_img

شركت ژاپنی توليدكننده محصولات ورزشی MTG با شعار « ما رویاهای زيادی داريم We have many Dreams » گويا با جسارت و تيزهوشی كامل برای تبليغ محصول ورزشی و تناسب اندام جديد خود از يک چهرۀ برجسته ورزشی جهانی استفاده كرده است.

کریستیانو رونالدو بهترين بازيكن جهان و یکی از مطرح‌ترين چهره‌های تبليغاتی برترين برندهای دنيا در سال‌های اخیر،‌ در كمپين تبليغاتی يكی از محصولات شركت MTG با نام Facial Fitness Pao و شعار « shape up face up » شركت كرده است.
m_img
مسلماً در نگاه اول به اين تبليغ به نظر می‌رسد،‌ تبليغ اين محصول در حد‌و‌اندازه‌های رونالدو نيست؛ اما ديد هوشمندانۀ بازاريابی و البته قدرت چانه‌زنیِ اين شركت ژاپنی برای جذب اين چهره بسيار قابل تقدير است و به نظر می‌آيد شاید تنها راهی که بتوان اين محصول را بعنوان يك كالای ورزشی و كارآمد معرفی كرد استفاده از چهره‌ايی همچون رونالدو است.

البته برگزاری چنين كمپينی و دعوت از ورزشکاری در اندازه‌های رونالدو،هزينه‌های هنگفتی را به شركت تحمیل کند اما با كمی تامل می‌توان به تأثير حضور نام و چهرۀ کریستیانو رونالدو در فروش اين محصول در سراسر دنيا پی برد.
img02
اما واقعاً این محصول عجیب است: با قرار دادن اين محصول در دهان و تكان دادن سر، باعث ایجاد حركت در بازوهای اين وسيله می‌شويد كه به گفته طراحان نرمش عضلات سر و صورت و شادابی صورت و چهره را در پی خواهد داشت.

ویدئوی مربوط به این محصول و تبلیغ آن توسط کریستیانو رونالدو :

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
شركت آژندسرويس نمايندۀ انحصاری محصولات آرايشی پاناسونيک از آن دسته شركت‌های ايرانی است كه عمده
افزایش تبلیغات برنامه ریزی شده در فضای اجتماعی، پیش روی برندها دریایی از فرصت برای
سال ۲۰۱۹ مطمئنا چالش‌های جدیدی را برای بازاریابان خواهد داشت. در ادامه ترندهای تبلیغات در
برچسب : facial fitness paomtgshape up face upتبليغ رونالدوتبليغ كالاي ورزشي عجيبكريستين رونالدوكمپين تبليغاتيکریستیانو رونالدوورزش صورت
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

No Comments

  1. این دیگه چه جور ورزش مسخره ایه …. من خودم این کار رو بدون این وسیله کردم … کلا نابود شدم… والا

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
"مادر طبیعت Mater Natura" نام یک موسسه مردم‌نهاد یا همان…