بستن
بازاریابی

تبلیغات بیلبوردی جذاب که با یکدیگر همپوشانی دارند

بیلبورد رکاب – – به قیمت میفروشمش

اخیراً شاهد اکران تبلیغات بیلبوردی دو کسب و کار آنلاین “شیپور” و “رکاب” بودیم که علاوه بر کانسپت کمیک دارای جذابیت بصری مناسبی در حوزه رسانه محیطی بودند.
اما اکران همزمان این نوع تبلیغات در صورت عدم جانمایی مناسب بیلبوردها می‌تواند، از اثربخشی پیش‌بینی شده برای این دو برند بکاهد.

تصاویر این دو تبلیغ را مشاهده کنید:

همانطور که می‌بینید کپی تبلیغات بیلبوردی رکاب و شیپور در زمان خوانده شده توسط مخاطب به اندازه کافی او را درگیر می‌کنند که باتوجه به زمان کوتاه ۵ ثانیه‌ایی رسانه‌های محیطی، از دیدن برند غافل شود.
لذا یکی از عواملی که می‌تواند اثربخشی اینگونه تبلیغات را بالا ببرد، اکران دو نمونه از این تبلیغ در یک مسیر کوتاه است تا در زمانی که مخاطب جذب کپی شد در بیلبورد بعدی بتواند برند آگهی دهنده را کشف کند.

اما اتفاق نامناسبی که در اکران تبلیغات بیلبوردی این دو برند افتاده این است که در برخی از مسیرها شما تبلیغات این برندها را پشت سرهم می‌بینید.
مطمئناً این اتفاق می‌تواند تداعی یک برند را برای کپی تبلیغ دیگری ایجاد کند و باتوجه به اینکه ماهیت این کسب و کار مشابه است، در نتیجه اثربخشی دلخواه به وجود نمی‌آید.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
معضل کم آبی و خشکسالی زمین یک موضوع جهانی است و پرداختن به آن، موضوع
یکی از رسانه‌های محیطی مورد بازدید مخاطبین در طول روز، تبلیغات دیوار مترو است. مخاطبین
با نزدیک شدن به ایام نوروز و با توجه به آیین دیرینه خانه‌تکانی، یکی دیگر
برچسب : Iran advertisingبرندینگبیلبورد رکاببیلبورد شیپورتبلیغات اثربخشتبلیغات رسانه محیطیسایت آگهی رایگانکانسپت تبلیغاتی کمیککپی مناسب برای تبلیغات
سهیل قدری

سهیل قدری

مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

۱ دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
اینفلونسر مارکتینگ یکی از ابزارهای جذاب چند سال اخیر بازاریابی…