بستن

اهمیت سرمایه‌گذاری در بازاریابی و تبلیغات دیجیتال + اینفوگرافیک

investdigital-cover

اصلا اغراق نیست اگر بگوییم؛ تکنولوژی دیجیتال تمام جنبه‌های زندگی ما را تحت تأثیر قرار داده است. یکی از حوزه‌‌های کسب‌وکار که از این تکنولوژی تأثیر بسیار پذیرفته، حوزه تبلیغات دیجیتال و بازاریابی دیجیتال است. دنیای تبلیغات و بازاریابی دیجیتال، با داده‌ها، ارقام و تحلیل سروکار دارد و از آنجایی که به‌قول پیتر دراکر برای مدیریت هر چیز باید بتوان آن را اندازه گرفت، کمپین تبلیغاتی و بازاریابی دیجیتال را می‌توان به معنای واقعی کلمه مدیریت کرد.

دیگر همچون گذشته بازاریاب‌ها مجبور نیستند از تکنیک‌های «spray and pray» استفاده کنند و ابتدا پیام خود را در حجم انبوه تولید و منتشر کنند و پس از آن دعا کنند و امیدوار باشند که پیام‌ها توسط مخاطبین مورد هدف آن‌ها دیده شود، بلکه با تکنولوژی دیجیتال هم هدفگذاری مخاطبین امکان‌پذیر شده است و هم نظارت بر میزان موفقیت و تاثیرگذاری کمپین.

اینفوگرافیک زیر با توجه به اعداد و ارقام به دست آمده از کارشناسان بازاریابی بریتانیا به تبیین اهمیت سرمایه‌گذاری در بازاریابی و تبلیغات دیجیتال می‌پردازد.
investdigital

برچسب : بازاریابی آنلاینبازاریابی در دیجیتالبازاریابی دیجیتالتبلیغات دیجیتالدیجیتالدیجیتال مارکتینگسرمایه‌گذاری در بازاریابی
سهیل قدری

سهیل قدری

مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
برای اینکه یک فروشگاه اینترنتی تعامل بیشتری با مخاطبان خود…