بستن
تبلیغات

تبلیغات دیوار مترو با شوینده آژاکس Ajax

ajax powerful cleaning

یکی از رسانه‌های محیطی مورد بازدید مخاطبین در طول روز، تبلیغات دیوار مترو است. مخاطبین در طی مدت کوتاهی که منتظر قطار مترو هستند، تنها چیزی که بیش از باقی موارد توجه آنان را جلب می‌کند، تبلیغات دیوار مترو است و در صورتی که از جذابیت قابل قبولی برخوردار باشد می‌توان اثربخشی بالایی به نسبت تعداد بازدید داشته باشد.

از طرفی محیط مترو به علت زمان حضور طولانی و تعدد تردد مسافران به‌عنوان یکی از فضاهای کثیف یاد می‌شود. لذا این محیط می‌تواند فضای بسیار مناسبی برای تبلیغ محصولات شوینده باشد.

برند شوینده آژاکس Ajax در یک ایده جذاب، به جای تبلیغ روی بیلبوردهای تبلیغاتی دیوار مترو، پشت این بردها را محل پیاده سازی تبلیغات خود قرار داده است!
این بردها که بیش از ۶۰ سال از محل نصبشان تغییر نداشته‌اند، فضای بسیار کثیفی را در پشت خود ایجاد کرده بودند. برند آژاکس از همین کثیفی برای نمایش قدرت محصولات خود استفاده کرده است.

بدین ترتیب عکس‌های زیر نمونه بسیار جالبی از طراحی و اجرای تبلیغات باورپذیر است.
شعار : قدرت بالای تمیزکنندگی ajax powerful cleaning
ajax powerful cleaning
تبلیغات دیوار مترو با شوینده آژاکس Ajax

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
اخیراً شاهد اکران تبلیغات بیلبوردی دو کسب و کار آنلاین "شیپور" و "رکاب" بودیم که
معضل کم آبی و خشکسالی زمین یک موضوع جهانی است و پرداختن به آن، موضوع
با نزدیک شدن به ایام نوروز و با توجه به آیین دیرینه خانه‌تکانی، یکی دیگر
برچسب : ajax ambient adsajax powerful cleaningایده خلاقانهبیلبورد خلاقانهتبلیغات اثربخشتبلیغات باورپذیرتبلیغات جرم گیر پارتیزانیتبلیغات شویندهتبلیغات شوینده همه کارهتبلیغات محیطی متروگرافیتی یا دیوارنگاری

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
مارک لور Marc Lore مدیر بخش تجارت الکترونیک فروشگاه زنجیره‌ای…