بستن
برندینگ

تبلیغات و برندینگ صحت Sehat

برندینگ و تبلیغات شامپو صحت

تابلوهای فروشگاهی از آیتم‌های کم هزینه ولی تأثیرگذار در تبلیغات محیطی محسوب می‌شود ولی از آنجایی که نصب اینگونه تابلوها از سوی صاحب برند یک معامله یک‌طرفه محسوب می‌شود بنابراین با عدم‌توافق  فروشگاه‌دار مبنی بر تمرکز فروش بر برند مورد نظر، عموماً استقبال زیادی از این ابزار نمی‌شود.

صاحبان برند با این طرز تفکر که هزینه‌های نصب تابلو باید از طریق فروش کالا به فروشگاه مورد نظر تأمین شود، خود را از موهبت تبلیغات محیطی کم‌هزینه بی‌بهره می‌کنند.
اما در مورد برند صحت Sehat می‌توان گفت که از پس این  طرز تفکر برآمده است و در اکثر نقاط شهر که مشاهده می‌کنید متوجه تابلوهای متعدد برند صحت بر سر‌در فروشگاه‌های خواربارفروشی (بقالی و سوپرمارکت) می‌شوید.

مسلماً با یک حساب سرانگشتی می‌توان محاسبه کرد که هزینۀ این تعداد تابلو را نمی‌توان از فروشگاه‌دارهایی که برای جوری جنس تمام برندها را بفروش می‌رسانند، کسب کرد؛ به نظر می‌رسد برند صحت در قکر برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری بلند‌مدت در بحث برندینگ است و نه فروش لحظه‌ای.

برندینگ صحت
همانطور که پیداست دیگر صحبتی از شامپوهای معروف صحت نیست بلکه این‌بار بحث از برندینگ صحت است و برند صحت بسیار نرم در حال آماده‌سازی ذهن مشتری برای پذیرش و انتخاب صحت از یک شامپو به سبد کاملی از محصولات شوینده است.

در همین راستا تبلیغات تلویزیونی ( تیزر ) شامپو صحت نیز از صداوسیما پخش می‌شود که در این تبلیغات، برند صحت همچون گذشته از تشابه‌سازی موضوعی تیزر با فیلم‌ها و داستان‌های معروف استفاده کرده است.
از آنجایی که تبلیغ مربوط به شامپو بچه صحت است، تام و جری یا همان کارتون موش و گربه به عنوان سوژه اصلی تبلیغ شامپو بچه صحت انتخاب شده است.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
موسسه Magna اخیرا یک فایل ارزیابی و پیش بینی صعودی در مورد درآمدهای تبلیغاتی آمریکا
در سراسر جهان، مردم همچنان به تبلیغات رسانه‌ای قدیمی همچون تبلیغات تلویزیونی، تبلیغ در مجلات
بخش بزرگی از هزینه سالانه شرکت‌ها را تبلیغات در بر می‌گیرند و بر همین اساس
برچسب : برندینگ صحتتابلوی فروشگاهیتبلیغات شامپو بچه صحتتبلیغات صحتتبلیغات محیطیتیزر تام و جریشامپو صدر صحت
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

۱ دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
وب‌سایت کاریابی ایران‌تلنت Irantalent.com نتایج ارزیابی حقوق و دستمزد متخصصان…