تبلیغات دیوار مترو با شوینده آژاکس Ajax

تبلیغات دیوار مترو با شوینده آژاکس Ajax

یکی از رسانه‌های محیطی مورد بازدید مخاطبین در طول روز، تبلیغات دیوار مترو است. مخاطبین در طی مدت کوتاهی که منتظر قطار مترو هستند، تنها چیزی که بیش از باقی موارد توجه آنان را جلب می‌کند، تبلیغات دیوار مترو است و در صورتی که از جذابیت قابل قبولی برخوردار باشد می‌توان اثربخشی بالایی به نسبت تعداد بازدید داشته باشد.

از طرفی محیط مترو به علت زمان حضور طولانی و تعدد تردد مسافران به‌عنوان یکی از فضاهای کثیف یاد می‌شود. لذا این محیط می‌تواند فضای بسیار مناسبی برای تبلیغ محصولات شوینده باشد.

برند شوینده آژاکس Ajax در یک ایده جذاب، به جای تبلیغ روی بیلبوردهای تبلیغاتی دیوار مترو، پشت این بردها را محل پیاده سازی تبلیغات خود قرار داده است!
این بردها که بیش از ۶۰ سال از محل نصبشان تغییر نداشته‌اند، فضای بسیار کثیفی را در پشت خود ایجاد کرده بودند. برند آژاکس از همین کثیفی برای نمایش قدرت محصولات خود استفاده کرده است.

بدین ترتیب عکس‌های زیر نمونه بسیار جالبی از طراحی و اجرای تبلیغات باورپذیر است.
شعار : قدرت بالای تمیزکنندگی ajax powerful cleaning
ajax powerful cleaning
تبلیغات دیوار مترو با شوینده آژاکس Ajax
تبلیغات باورپذیر

مطالب مرتبط با این موضوع
با نزدیک شدن به ایام نوروز و با توجه به آیین دیرینه خانه‌تکانی، یکی دیگر
داشتن یک کانسپت خوب، یکی از عوامل موفقیت در تبلیغات است که می‌توان سال‌ها از

درباره نویسنده

سعید کاسکو
سعید کاسکو 290 نوشته

مشاور برندینگ، بازاریابی و توسعه بازار (فروش )هستم. معتقد به ایجاد زیرساخت فروش از طریق روابط عمومی و تولید محتوا در راستای برندینگ هستم تا فعالیت‌های بازاریابی با حداکثر تاثیرگذاری به تقاضای محصول و خدمات تبدیل شود. علاقه‌مند به موضوعات گوریلا یا بازاریابی پارتیزانی هستم و عموما تبلیغات را آخرین ابزار برای توسعه فروش می‌دانم. تجربیاتی متشکل از همکاری با برندهایی همچون فراسو، فروشگاه های زنجیره ای لاوان، طرح شبکه فروش باشگاه فعالان بازار آی سی تی،فروشگاه آنلاین چاره،مهدتاژ ( برند تاژ)، تدریس در دانشگاه کارآفرینی و نماینده پاناسونیک ( آژند سرویس) بخشی از رزومه کاری من است.

نوشته های مشابه

تبلیغات یک نظر

کمپین شهروند سالم از زیباسازی شهرداری تهران

خیلی خوشحال هستم در شهری زندگی می‌کنم که سازمان زیباسازی شهرش به چیزی بیش‌از پول و کسب درآمد فکر می‌کند. کمپین شهروند سالم زیباسازی شهرداری تهران از هفته سوم دی‌ماه

تبلیغات یک نظر

آگهی چاپی تعاملی موتورولا امکان تغییر رنگ گوشی را به شما می‌دهد

اصولاً عادت داریم آگهی‌های چاپی را ببینم و از تصویر یا گرافیکش لذت ببریم و آن را ورق بزنیم. اما همیشه در فیلم‌های تخیلی آینده دیدیم که مجلات و نشریات

تبلیغات بدون نظر

مک‌دونالد در المپیک: با یک گاز جشن بگیرید!

مک‌دونالد به عنوان رستوران رسمی در مسابقات المپیک، یک تیزر تبلیغاتی را برای المپیک زمستانی منتشر کرده است. این تیزر بسیاری از لحظاتی را نشان می‌دهد که برندگان دورهای مختلف

بدون نظر

هنوز نظری ارسال نشده است!

شما اولین نفری باشید که درباره این موضوع می نویسید!

نظر دهید

معادله را حساب کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.