بستن
تبلیغات

تبلیغ جدید هیوندای جنسیس: حس ششم پدرانه!

hyundai-genesis-2015

هیوندای Hyundai همزمان با مسابقات سوپربول (مسابقاتی است که برای انتخاب قهرمان لیگ فوتبال ملی کشور آمریکا برگزار می‌شود.) تیزر تبلیغاتی برای معرفی جنسیس ۲۰۱۵ خود رو کرده است.
hyundai-genesis-2015
این تیزر تبلیغاتی سعی بر یادآوری لحظه‌هایی دارد که در کودکی همۀ ما تجربه کرده‌ایم. لحظه‌های که پدرمان ما را از خطرها مصون نگه می‌داشت و کاملاً مراقب ما بود.
در این تیزر سعی بر القای حس امنیت و هوشمندی جنسیس شده است و این موضوع را در انتخاب هوشمندانۀ شعار Dad’s Sixth Sense نیز می‌توان دید.
Hyundai-Super-Bowl-Commercial-Dads-Sixth-Sense-2
این مدل از جنسیس دارای سیستم هوشمند امنیتی‌ست که به نام “AUTOMATIC EMERGENCY BRAKING SYSTEM” معروف است و در صورتی که خودرو به مانعی نزدیک شود، ابتدا به راننده هشدار می‌دهد و در صورتی که راننده در شرایط نرمال نباشد و یا حواسش به مانع نباشد خود سیستم به صورت هوشمندانه وارد عمل شده و ترمز می‌کند، همانند حس ششم یک پدر در مراقبت از فرزندش!

تیزر تبلیغاتی هیوندای جنسیس ۲۰۱۵ Hyundai Genesis را ببینید:

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
هیوندای برندی است که سعی می‌کند خود را در بازار برندهای خودرو بالا بکشد. از
خلاقیت در تبلیغات حرف اول و آخر را می‌زند، پس سعی کنید برای کارهای تبلیغاتی
با توجه به نزدیک شدن سال نو میلادی ۲۰۱۸ بهتر است با هم نگاهی داشته
برچسب : Hyundai genesisHyundai Genesis 2015امنیت هیوندایتیزر تبلیغاتیسوپربولهیوندایهیوندای جنسیس
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

No Comments

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
در اکثر شرکت‌ها وقتی صحبت از تبلیغ یا آگهی دادن…