بستن
برندینگ

ارتباط موثر و تعامل با مخاطب در اینستاگرام سایت باما bama.ir

ارتباط-موثر-و-تعامل-با-مخاطب-در-اینستاگرام-سایت-باما-۲

تابه‌حال چندین بار در مورد نوع تعامل با مخاطب در شبکه‌های اجتماعی صحبت کرده‌ایم.
همان‌طور که می‌دانید تعامل با مخاطب در شبکه اجتماعی اینستاگرام Instagram از نوع عکس است، پس بهترین راه ارتباطی با مخاطب که گویای برندینگ هم باشد ارسال پیام به شکل عکس است؛ ولی دقت داشته باشید که صرفاً ارسال عکس محصول، شما در نقطه تعامل با مخاطب نیستید.

در زیر دیدگاه برند و خواستگاه مخاطب را در اینستاگرام بررسی می‌کنیم:
ارتباط موثر و تعامل با مخاطب در اینستاگرام سایت باما
همان‌طور که در تحقیقات بالا مشهود است دیدگاه کسب‌وکارها برای حضور در اینستاگرام باهدف انتقال اطلاعات محصول و خدمات به مخاطب برنامه‌ریزی می‌شود، درصورتی‌که مخاطبین برای آگاهی از تخفیف‌ها و پروموشن‌های فروش به صفحه اینستاگرام یک برند می‌پیوندند.
از طرفی دیگر برای آنکه تعامل شما از نوع درست آن در اینستاگرام باشد می‌بایست رفتار شما مانند یک شخصیت حقیقی باشد و نه یک شخصیت حقوقی!
بعد از مدت‌ها بازدید و دنبال کردن صفحات مختلف برندها در ایران بالاخره با صفحه‌ای روبرو شدم که نوع تعامل آن با مخاطب بسیار زیبا و از جنس حقیقی بود.
صفحه اینستاگرام سایت باما bama.ir با متن « وقایع ازآنچه در آینه می‌بینید، واقعی‌ترند #آینه_بغل» که بسیار جالب و گیرا به نظر می‌رسد.
bama-ir
سایت باما را می‌توان یکی از موفق‌ترین نمونه‌های سایت‌های آگهی برشمرد و همان‌طور که می‌دانید با برندینگ حساب‌شده وارد این عرصه گردید. نوع تعامل در صفحه اینستاگرام باما مرا یاد صفحه اینستاگرام کوکاکولا انداخت.
صفحه اینستاگرام کوکاکولا با عکس‌‌های مخاطبین خود و پیام‌های کوتاه مانند یک شخصیت حقیقی در کنار مخاطبین خود قرار دارد و در این‌طرف نیز سایت باما با نمایش عکس‌های زیبا از دریچه آینه‌بغل اتومبیل و پیام‌های مختصر در مخاطبین خود نفوذ کرده است.
صفحه-اینستاگرام-کوکاکولا

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
اورنجینا Orangina یکی از برندهای نوشیدنی است که تلاش کرده‌ است جایگاه خود را با
نام‌گذاری یک روز با عنوانی خاص، یکی از راه‌هایی است که حداقل یکبار در سال
شما برای معرفی و رونمایی از محصول جدید خود از چه تکنیکی استفاده می‌کنید؟ مسلماً
برچسب : آنلاین مارکتینگآینه بغل در اینستاگرام سایت باماافزایش فالوور در اینستاگرامبرندینگ در اینستاگرامسایت باماصفحه در اینستاگرامکمپین آینه بغلکمپین بامانکمپین برندینگکمپین خلاقانهمخاطب در اینستاگرام
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

2 دیدگاه

  1. سلام
    میشه یه روز وقت بگذارید و برند باما رو بررسی کنید ؟
    به نظرم از خیلی لحاظ ضعیف عمل کرده

    مثلا لوگوش ربطی به کارش نداره و حتی قابل خوندن هم نیست، پیام خاصی هم منتقل نمیکنه
    همینطور نامش ! هیچ ربطی به هیچ چیز نداره، شاید میتونست یه شبکه اجتماعی خوب باشه، اما تبلیغات !!

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
فولکس واگن Volkswagen در یکی از سینماهای هنگ‌کنگ مردم را…