بستن
تبلیغات

توتال در یک شب ، ده درصد مشتریانش را افزایش داد Total

توتال-در-ترکیه-کارواش-پمپ-بنزین

شرکت توتال Total دارای پمپ بنزین‌های بسیاری در ترکیه هست، ولی رانندگان ترکی به برند پمپ بنزین وفادار نیستند و در صورت نیاز بدون توجه به برند محل سوختگیری به نزدیکترین پمپ بنزین مراجعه می‌کنند.

توتال نیز طی یک بررسی متوجه شد که اصلاٌ برند پمپ بنزین مورد توجه نیست و خیلی از مراجعین از آن مطلع نیستند. برای همین توتال تصمیم می‌گیرد با یک کمپین ساده و سریع آگاهی رانندگان را از وجود جایگاه‌های سوخت برند توتال در نزدیکی خود آگاه سازد و به طریقی ایجاد تمایزی نسبت به رقبای خود ایجاد کند.
توتال-در-ترکیه
بدین ترتیب در مرحله اول با مشارکت ۳۰ فروشگاه مختلف مانند بقالی‌ها، شیرینی فروشی‌ها، نانوایی‌ها و برخی دکه‌های کوچک و بزرگ و تغییر تابلوی signboard فروشگاه‌های منتخب کمپین توتال برگزار شد.

در این کمپین در کنار تابلوهای فروشگاه نام و نشان برند توتال قرار گرفته شده و در زیر آن فاصله جایگاه سوخت و برخی خدمات مانند مکانیکی، کارواش و … نیز در آن ذکر شد.( مانند: فاصله تا جایگاه سوخت توتال ۳۰۰ متر )


شرکت توتال عملیات تغییر ۲۷ تابلو را در یک شب انجام داد و در نتیجه ۱۰ درصد به مشتریان و مراجعه کنندگان جایگاه‌های سوخت توتال اضافه شدند.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
تابه‌حال چندین بار در مورد نوع تعامل با مخاطب در شبکه‌های اجتماعی صحبت کرده‌ایم. همان‌طور
اخبار رسمی وب‌سایتی است که نام آن را اولین بار در جشنواره وب ایران سال
با توجه به نزدیک شدن سال نو میلادی ۲۰۱۸ بهتر است با هم نگاهی داشته
برچسب : Total Gas Station signboard campaign in Turkeyبرند توتالتابلوهای فروشگاهیتبلیغات محیطیجایگاه سوخت توتال در ترکیهکمپین بازاریابیکمپین برندینگکمپین تبلیغاتی پمپ بنزین توتال در ترکیه
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
برند رگین Regain یکی از نام‌های تجاری فعال در تولید…