بستن

تکنیک‌های تولید محتوا برای سال ۲۰۱۸

تکنیک‌های تولید محتوا برای سال ۲۰۱۸

از مهمترین عوامل سنجیدن اثربخشی محتوای منتشر شده، بازگشت مخاطب به صفحه بلاگ و دنبال کردن صفحات اجتماعی برند است.
بهترین راه اثربخشی نیز استفاده از تکنیک‌های تولید محتوا با نرخ تبدیل به فروش و یا ارائه خدمات است. لذا شناخت آخرین الگوهای رفتاری مخاطب برای تولید محتوا بسیار حیاتی است و علم به این موضوع باعث می‌شود که تکنیک شما تبدیل به بازاریابی Word-Of-Mouth کلامی شود.

ایجاد استراتژی و تکنیک‌های تولید محتوا شامل تحقیق و شناخت مخاطب، تصاویرسازی قوی، کمپین بازاریابی موبایل و روابط عمومی آنلاین و جریان‌سازی خوب است. تکنیک‌های تولید محتوای زیر اهداف بازاریابی آنلاین یا دیجیتال مارکتینگ شما را موثرتر می‌کند:

x – تولید محتوای گوناگون
از ایجاد محتوای رایگان آموزشی و اطلاع رسانی غافل نشوید، ویدئوها و موشن گرافیک‌های غیررسمی و داستان‌سرایانه ، اینفوگراف‌های آموزنده و گزارشات کاربردی، فیلم‌های زنده در شبکه‌های اجتماعی که علاوه بر درگیرکردن مخاطب، موجی برای وایرال شدن برند ایجاد می‌کند. در این بین کتاب‌های صوتی رایگان و پادکست را نیز حتما در لیست برنامه‌ها داشته باشید.

x – ساخت ارتباطات تعاملی و دوسویه قوی
یک پاسخگو و منبع موثق بهترین راه ارتباطی برای اطمینان مخاطب به برند است، لذا بستری را مهیا کنید تا مخاطب بدون دغدغه و تهدید با شما ارتباط برقرار کند و پاسخ منطقی بگیرد. شبکه‌ اجتماعی لینکداین یکی از رسانه‌های است که حضور برند در آن ضروری است.

x – تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی
در حال حاضر تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی بسیار پربارتر و تاثیرگذارتر از انواع تبلیغات، حتی تبلیغات بنری است. لذا با کمک مشاوران این حوزه از نهایت پتانسیل آن استفاده کنید تا گرفتار و بازیچه اینفلوئنسرهای بی محتوا و تبلیغات زرد نشوید.

x – ایمیل مارکتینگ هنوز زنده است
فقط دقت داشته باشید، ایمیل مارکتینگ در مسیر جدیدی قرار گرفته است و تنها محتوای ایمیل‌های جذاب هستند که پروموشن و پیشنهاد خاصی برای مخاطب داشته باشند.

برچسب : بازاریابی محتواتبلیغات در شبکه های اجتماعیترند تولید محتواتکنیک های تولید محتواتولید محتوادیجیتال مارکتینگمحتوای موثر

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
یکی از مهمترین نکات در تولید محتوا اندازه‌گیری میزان اثربخشی…