بستن
تبلیغات

جشنواره بین‌المللی خلاقیت شیرهای کن برگزار شد Cannes Lions

cannes-lions

جشنواره بین‌المللی خلاقیت شیرهای کن Cannes Lions International Festival of Creativity به صورت سالانه در حوزه ارتباطات، تبلیغات و موضوعات مرتبط برگزار می‌شود.
جشنواره شیرهای کن هرساله در فرانسه برگزار می‌شود و به‌عنوان بزرگترین جشنواره تبلیغات در دنیا مطرح است.
cannes-lions-2015
در این جشنواره علاوه بر گردهمایی بزرگان صنعت تبلیغات و خلاقیت، سمینارها و کارگاه‌های مختلفی برگزار می‌شود، همچنین به آثار برگزیده جوایز ویژه‌ای اهدا می‌شود.

در جشنواره خلاقیت شیرهای کن که در سال ۲۰۱۵ به مدت هفت روز برگزار شد سامسونگ که هزینه‌های زیادی برای تبلیغات خود صرف می‌کند توانست ۲۷ جایزه را درو کند. سامسونگ تلاش دارد با اجرای کمپین‌های بازاریابی و تبلیغاتی متنوع جایگاه خود را در ذهن مخاطب ارتقاء دهد. یکی از جوایز سامسونگ به‌خاطر اجرای کمپین کامیون ایمن Safety Truck بوده است.

در شصت و دومین سال از برگزاری جشنواره شیرهای کن اپلیکیشن “به من نگاه کن Look at me” برنده پنج جایزه، کمپین کامیون ایمن برنده هفت جایزه و اپلیکیشن “حافظه ذخیره Backup Memory” سه جایزه را دریافت کردند.
375823_653
همچنین کمپین “عکس با آیفون Shot on iPhone ” مورد استقبال قرار گرفته و یکی از عکس‌های این کمپین توانست جایزه بیلبورد و پوسترهای خیابانی را کسب کند.
Cole-Rise-Shot-on-iPhone

در جشنواره شیرهای کن در سال ۲۰۱۵ بیش از ۴۰ هزار اثر در زمینه‌های مختلف از جمله تبلیغات تلویزیونی، بازاریابی و روابط عمومی در بیست دسته‌بندی از ۹۰ کشور شرکت کرده بودند.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
وقتی بحث تبلیغات مطرح می‌شود یکی از نکته هایی که به ذهن ایده پردازان میاید
همکاری Google Home Hub با برند آرایشی سفورا Sephora  در راستای نمایش ویدیوهای آرایشی به
امسال نیز همانند سال گذشته اینفلوئنسر مارکتینگ Influencer Marketing نقش بسیار پررنگی در دنیای دیجیتال
برچسب : Cannes Lions International Festival of Creativityاپلبزرگترین جشنواره تبلیغاتجشنواره بین‌المللی خلاقیت شیرهای کنجشنواره تبلیغاتجشنواره شیرهای کنسامسونگکمپین بازاریابیکمپین تبلیغاتی
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

No Comments

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
بی‌ام‌دبلیو که صاحب برند محبوب خودروی مینی Mini است دست…