بستن
بازاریابیتبلیغاتمحصولموضوع

خم شدن اپل آیفون ۶ و دردسرهای هشتگ bendgate در شبکه‌های اجتماعی

bendgate

هنگامی که اپل محصولات جدید خود یعنی آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس را معرفی کرد، نه تنها سرعت فروش بلکه صف طولانی خریداران تمام رکوردها را زد تا اپل بازهم مثل همیشه قدرت بازاریابی و برندینگ خود را به رخ رقبا بکشد و به آنها درس بدهد.
Untitled-10
اما اپل جدا از بحث بازاریابی و هنر برندینگی که مدیون استیو جابز است، گویا اتفاقات جالبی برای باارزش‌ترین برند دنیا در حال رخ دادن است.

گزارشات و انتقادات متعددی در مورد برخی مشکلات طراحی در نرم‌افزار و سخت‌افزار اپل آیفون ۶ به گوش می‌رسد، اما شاید مهم‌ترین مورد آن خم شدن Bend این محصول است!
iPhone-6-bending-450x322
بله، اپل که روزی به ریزبینی و دقیق بودن شهره بود حال از همین نقطه قوت خود در حال ضربه خوردن است و رقبا نیز این موضوع را دست گرفته و شروع به تمسخر اپل آیفون ۶ و ۶ پلاس کرده‌اند.

هشتگ‌های #bendgate و #BendGhazi پیام‌رسان‌های این انتقادات و موج تخریب اپل در شبکه‌های اجتماعی است و این بار جنگ بین طرفداران و مخالفان آیفون ۶ پلاس را می‌توان از طریق آن دنبال کرد.
هشتگ bendgate را در شبکه اجتماعی توییتر دنبال کنید.

نکته جالب در این است که برندهای کوچک و بزرگ دنیا، چه آنهایی که در زمینه تولید اسمارت‌فون فعال هستند همانند سامسونگ و ال‌جی و اچ‌تی‌سی ، چه آنها که در زمینه‌های دیگر فعالیت می‌کنند همانند کیت‌کت و کوکاکولا با این هشتگ دست به تمسخر اپل زده‌اند و از این فرصت برای معرفی خود استفاده کرده‌اند.

باهم به تماشای چندین تصویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی با هشتگ #bendgate می‌نشینیم:
samsung


heineken


pringles


lg


cocacola


samsung-edge


lenovo

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
یک استراتژی برای هر کاری به معنای برنامه‌ای اجرایی برای شماست که شامل تمام جزئیات
داشتن یک استراتژی برنامه ریزی شده بخش مهمی از برندسازی شخصی و همچنین بازاریابی شبکه
اینستاگرام Instagram اخیرا قدم‌های جدیدی در مسیر مبارزه با محتوای توهین آمیز و آزاردهنده برداشته
برچسب : #bendgateاپل آیفون 6اپل آیفون 6 پلاساستفاده از هشتگبازاریابی به سبک اپلبازتاب مشکل اپل در شبکه‌های اجتماعیخم شدن آیفون 6شبکه اجتماعیصف خرید آیفونمشکل گوشی اپلهشتگ bendgate
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.
پیشنهاد میکنیم بخوانید
شعار : من اینجا هستم، اما شما مرا نمی‌بینید! اسکاچ…