بستن

خم شدن اپل آیفون ۶ و دردسرهای هشتگ bendgate در شبکه‌های اجتماعی

bendgate

هنگامی که اپل محصولات جدید خود یعنی آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس را معرفی کرد، نه تنها سرعت فروش بلکه صف طولانی خریداران تمام رکوردها را زد تا اپل بازهم مثل همیشه قدرت بازاریابی و برندینگ خود را به رخ رقبا بکشد و به آنها درس بدهد.
Untitled-10
اما اپل جدا از بحث بازاریابی و هنر برندینگی که مدیون استیو جابز است، گویا اتفاقات جالبی برای باارزش‌ترین برند دنیا در حال رخ دادن است.

گزارشات و انتقادات متعددی در مورد برخی مشکلات طراحی در نرم‌افزار و سخت‌افزار اپل آیفون ۶ به گوش می‌رسد، اما شاید مهم‌ترین مورد آن خم شدن Bend این محصول است!
iPhone-6-bending-450x322
بله، اپل که روزی به ریزبینی و دقیق بودن شهره بود حال از همین نقطه قوت خود در حال ضربه خوردن است و رقبا نیز این موضوع را دست گرفته و شروع به تمسخر اپل آیفون ۶ و ۶ پلاس کرده‌اند.

هشتگ‌های #bendgate و #BendGhazi پیام‌رسان‌های این انتقادات و موج تخریب اپل در شبکه‌های اجتماعی است و این بار جنگ بین طرفداران و مخالفان آیفون ۶ پلاس را می‌توان از طریق آن دنبال کرد.
هشتگ bendgate را در شبکه اجتماعی توییتر دنبال کنید.

نکته جالب در این است که برندهای کوچک و بزرگ دنیا، چه آنهایی که در زمینه تولید اسمارت‌فون فعال هستند همانند سامسونگ و ال‌جی و اچ‌تی‌سی ، چه آنها که در زمینه‌های دیگر فعالیت می‌کنند همانند کیت‌کت و کوکاکولا با این هشتگ دست به تمسخر اپل زده‌اند و از این فرصت برای معرفی خود استفاده کرده‌اند.

باهم به تماشای چندین تصویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی با هشتگ #bendgate می‌نشینیم:
samsung


heineken

pringles

lg

cocacola

samsung-edge

lenovo
برچسب : #bendgateاپل آیفون 6اپل آیفون 6 پلاساستفاده از هشتگبازاریابی به سبک اپلبازتاب مشکل اپل در شبکه‌های اجتماعیخم شدن آیفون 6شبکه اجتماعیصف خرید آیفونمشکل گوشی اپلهشتگ bendgate
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.
پیشنهاد میکنیم بخوانید
شعار : من اینجا هستم، اما شما مرا نمی‌بینید! اسکاچ…