بستن
تبلیغاتموضوع

با دوربین سامسونگ به‌اشتراک بگذارید

samsunglike_aotw

امروزه با توجه به محبوبیت شبکه‌های اجتماعی، برخی از شرکت‌ها و برندها برای نمایش و معرفی محصولات خود از فضای آن‌ها استفاده می‌کنند. از طرفی دیگر با فراگیرشدن شبکه‌های اجتماعی، به‌اشتراک‌گذاری عکس و مطالب در بین دوستداران اینترنت و فضای مجازی روز‌به‌روز بیشتر می‌شود.

شرکت سامسونگ نیز برای تبلیغ و معرفی کیفیت محصول جدید خود یعنی دوربین عکاسی NX300 شعار “Share now” را انتخاب کرده است. هر یک از بنرهای تبلیغاتی دوربین سامسونگ ، یک راه به‌اشتراک‌گذاری عکس‌ها را نمایش می‌دهد که از ویژگی‌های مهم و اصلی محصول به نام AutoShare است.
samsunglike_aotw
همانطورکه می‌بینید، عکس بالا نحوۀ به‌اشتراک گذاری و در اصلاح share عکس در شبکه اجتماعی فیس‌بوک است. نماد لایک (Like) در این بنر با دستکش‌های آشپزی نمایش داده شده است. اگر از طرفداران فیس‌بوک باشید، خیلی سریع متوجه این وجه تشابه می‌شوید.
samsungtweet_aotw
در این تبلیغ پرنده‌های روی درخت نیز بیان‌گر به‌اشتراک‌گذاری عکس در شبکه اجتماعی توئیتر است.
samsungmail_aotw
قبل‌از حضور شبکه‌های اجتماعی در دنیای اینترنت، ساده‌ترین راه به‌اشتراک‌گذاشتن عکس، ارسال پست الکترونیک بود. شرکت سامسونگ با اشاره به ایمیل، طرفداران ایمیل را نیز درنظر گرفت. بازی با رنگ‌ها در عکس‌های بالا، به‌زیبایی هرچه بیشتر مفهوم به‌اشتراک‌ گذاری کمک کرده است.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
شرکت سامسونگ برای نمایش یکی از قابلیت‌های جدیدترین گوشی‌ خود Samsung Galaxy S5 چند تبلیغ
مسئولیت اجتماعی شرکتی یا CSR از جمله تعهدات شرکت‌ها و برندهای مطرح در جهان است
مک دونالدز در سال‌های اخیر ساختار کمپین‌های بازاریابی خود را تغییر داده و این دگرش
برچسب : برند سامسونگبه اشتراک گذاریتبلیغات سامسونگدوربین سامسونگسامسونگ شبکه اجتماعی
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
در روابط میان‌فردی گوش دادن اهمیت بسیار زیادی دارد، آنقدر…