بستن
مقاله

رشد صنعت تبلیغات اقتصاد را رونق می بخشد

۲-۲

رشد صنعت تبلیغات باعث رونق اقتصاد ملی شده و در افزایش درآمد بنگاه های اقتصادی و درآمد مالیاتی دولت موثر است. هوشمند سفیدی رئیس جشنواره تبلیغات ایران با اشاره به این مطلب گفت: متأسفانه طی سالهای اخیر به ویژه سال جاری به دلیل رکود اقتصادی، هزینه های تبلیغاتی کاهش یافته است.

سفیدی با تأکید بر نقش تبلیغات در توسعه اشتغال، خواستار حمایت از صنعت تبلیغات شد و گفت: باید با برداشتن قیود مختلف از دست و پای صنعت تبلیغات، از جمله ارائه برخی تسهیلات مالیاتی، راه رشد صنعت تبلیغات را هموارتر ساخت.

وی تأسیس یک آژانس تبلیغاتی جدید را بستر ساز ایجاد و حمایت از ۳۰ شغل به طور مستقیم و غیرمستقیم ارزیابی کرد و گفت: با خروج از رکود اقتصاد، و باور مندی به اهمیت تبلیغات در رشد اقتصاد و تجارت، می توان از طریق صنعت تبلیغات به توسعه اشتغال زایی کمک کرد.
رئیس جشنواره تبلیغات ایران گفت: در صورت حمایت لازم، این دبیرخانه آماگی دارد نقش صنعت تبلیغات در اقتصاد ملی ایران را به عنوان یک پروژه تحقیقاتی انجام دهد.

سفیدی در ادامه این گفت و گو با اشاره به تبلیغات جدید، گفت: تبلیغات جدید باید بر اساس اصول اساسی از جمله حقیقت، مشروعیت ضوابط اخلاقی و مسئولیت اجتماعی شکل گیرد که می توان آن را نوعی “تبلیغات دموکراتیک” نیز توصیف کرد.

وی همچنین خلاقیت را روح و هسته اصلی تبلیغات دانست و گفت: یک تبلیغ خلاق، قطعاً اثربخش است و حق انتخاب مشتری را توسعه می بخشد.

یادآور می شود سومین دوره جشنواره تبلیغات ایران ۱۴ اسفندماه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.

برای مطالعه مقالات بیشتر درباره تبلیغات می‌توانید به مقالات بخش تبلیغات مراجعه کنید.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
بیش از ۱۵۰ نفر از فعالان صنعت تبلیغات ، مارکتینگ و برندینگ، چهارشنبه شب گذشته
گویا بازار تبلیغات با توجه به رقم‌های سرسام‌آوری که در آن جابه‌جا می‌شود علاوه بر
انجمن بین‌المللی تبلیغات (ANA) و اتحادیه تبلیغاتی (TAC) گزارشی را از تأثیر گسترده‌ی هزینه‌های تبلیغات
برچسب : اثربخشی تبلیغاتبازاریابی و تبلیغاتتبلیغات در ایرانتبلیغات دموکراتیکجشنواره تبلیغاتسفیدی جشنواره تبلیغاتصنعت تبلیغات
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
فروشگاه اینترنتی از جمله برترین و جذاب‌ترین کسب‌و‌کارهای حوزه دیجیتال…