بستن
تبلیغاتمحصول

سیستم رانندگی هوشمند از هیوندای

hyundai-empty-1

هیوندای در آخرین تیزر تبلیغاتی خود سعی کرده است قدرت استفاده از آخرین فن‌آوری‌ها در طراحی خودرو را به رُخ بکشد.
در تیزر تبلیغاتی کاروان خودروهای خالی یا “The Empty Car Convoy” شرکت هیوندای به نمایش تکنولوژی هوشمند کنترل خودرو بدون راننده می‌پردازد.
hyundai-empty-1
در این تیزر که شش عدد خودوری جنسیس ۲۰۱۵ Hyundai Genesis در آن هستند، رانندگان به‌ ردیف پشت سرهم حرکت می‌کنند و سپس با فعال کردن سیستم رانندگی هوشمند از خودرو خارج می‌شوند.
hyundai-genesis
این خودروها علاوه بر سیستم رانندگی هوشمند دارای سیستم شناسایی و رانندگی بین خطوط و سیستم ترمز اضطراری اتوماتیک نیز هستند. با این سه فن‌آوری هوشمند خودروها علاوه بر کنترل خود در مسیر درست، فاصله با خودروی جلویی را کاملاً محاسبه می‌کنند و همچنین هیچگاه از خط خارج نمی‌شوند و به محض کم شدن سرعت خودروی جلویی از سیستم هوشمند ترمز اضطراری بهره می‌برند.

تیزر تبلیغاتی هیوندای جنسیس ۲۰۱۵ را با هم ببینیم:

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
هیوندای Hyundai همزمان با مسابقات سوپربول (مسابقاتی است که برای انتخاب قهرمان لیگ فوتبال ملی
این بر کسی پوشیده نیست که کوکاکولا قدرت اول نوشیدنی در جهان است؛ همین قدرت
در پی معرفی محصول Coke Life از کوکاکولا Cocacola ، پپسی Pepsi ، رقیب همیشه
برچسب : ترمز هوشمندتیزر تبلیغاتی هیوندایخودروی اتوماتیکخودروی بدون رانندهرانندگی بدون رانندهرانندگی هوشمندسیستم ترمز اضطراریهیوندایهیوندای جنیسی 2015
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

۱ دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
بر اساس آمار منتشر از وب‌سایت mention.com از تعداد یک…