استوری اینستاگرام به وب‌سایت آمد! + قابلیت‌های جدید اینستاگرام

استوری اینستاگرام به وب‌سایت آمد! + قابلیت‌های جدید اینستاگرام

یکی از محبوب‌ترین امکاناتی که اینستاگرام در این اواخر به اپلیکیشن خود اضافه کرده استوری اینستاگرام است.
کاربران از این پس می‌توانند با مراجعه به نسخه‌ی موبایل وب‌سایت اینستاگرام نیز استوری‌های کاربران مختلف را مشاهده کنند. از طرف دیگر کسانی که دوست نداشتند استوری‌ها را در اپلیکیشن ببینند و از وب‌سایت اینستاگرام برای گشت‌وگذار در آن استفاده می‌کردند، دیگر جایی نیست تا از دست استوری فرار کنند.

نسخه‌ دسکتاپ وب‌سایت اینستاگرام هنوز هم به دلایلی که مشخص نیست، استوری‌ها را برای همه کاربران نشان نمی‌دهد و استفاده‌ی زیادی هم ندارد؛ چراکه نمی‌توان از طریق آن تصویری آپلود کرد و به‌همین دلیل استوری‌ها بی‌فایده خواهند بود.

هم‌اکنون کاربران نسخه‌ی موبایل وب‌سایت اینستاگرام می‌توانند به مشاهده‌ی استوری‌ها بپردازند، اما هنوز قابلیت گذاشتن استوری از طریق وب‌سایت به آن اضافه نشده است.

فیسبوک در حال بروزرسانی سرویس‌های محبوب اینستاگرام است. از امکان نمایش کامنت‌ها به شکل خوشه‌ای گرفته تا تغییر در ساختار آلبوم عکس‌های اینستاگرامی در سایزهای مختلف به تازگی به ویژگی‌های اینستاگرام اضافه شده است.

در جدیدترین به‌روزرسانی اینستاگرام، کاربران می‌توانند آلبوم تصاویر خود را در دو حالت افقی و عمودی بسازند و دیگر محدود به تصاویر مربعی نیستند. گرچه هنوز هم نمی‌توان ترکیبی از تصاویر افقی و عمودی را هم‌زمان در یک آلبوم قرار داد و پیش از ساخت آلبوم باید یکی از حالت‌های افقی، مربعی یا عمودی را انتخاب و تنها از آن استفاده کرد.


مطالب مرتبط با این موضوع
فیسبوک بی‌شک رهبر تمامی ترندها در شبکه‌های اجتماعی است و این موضوع در مورد بودجه
شبکه اجتماعی اینستاگرام اعلام کرد که تعداد کاربرانش در چهار ماه گذشته سال ۲۰۱۷ به

درباره نویسنده

سهیل قدری
سهیل قدری 416 نوشته

مشاور بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات هستم. تمرکز فعالیت من در حوزه دیجیتال مارکتینگ هست و علاقه‌مند به موضوع مارکتینگ و برندینگ هستم. در تیم طراحی چندین کمپین بازاریابی و تبلیغاتی برای برندهای ایسوس، بانک سامان، کارگزاری بانک پاسارگاد، برند تاژ و ال‌جی به عنوان ایده‌پرداز یا استراتژیست کمپین همکاری کرده ام.

بدون نظر

هنوز نظری ارسال نشده است!

شما اولین نفری باشید که درباره این موضوع می نویسید!

نظر دهید

معادله را حساب کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.