رونمایی از لوگو جدید تیم ملی ایتالیا در آستانه مسابقات جام جهانی روسیه

رونمایی از لوگو جدید تیم ملی ایتالیا در آستانه مسابقات جام جهانی روسیه

فدراسیون فوتبال ایتالیا (Federazione Italiana Giuoco Calcio; FIGC) در آستانه مسابقات جام جهانی روسیه نسبت به تغییر لوگو خود پس از یک دهه اقدام کرد.
تیم ملی ایتالیا در سال های ۱۹۳۴، ۱۹۳۸، ۱۹۸۲ و ۲۰۰۶ قهرمان جهان شده و در کنار آلمان، پس از برزیل پرافتخارترین کشور جهان به حساب می‌آید. از سال ۱۹۵۲، برای اولین بار کلمه “ایتالیا” نیز در لوگوی جدید درج شده است.


لوگو جدید تیم ملی ایتالیا پس از سه سال بررسی، انتخاب شده است. در لوگوی جدید سادگی و ستاره‌های قهرمانی و پرچم ایتالیا اولویت طراحی قرار گرفته‌اند. در این طرح جدید تمرکز بیشتری روی ستاره‌های قهرمانی تیم ملی ایتالیا در جام جهانی شده است.

ایتالیا از سال ۱۹۱۱ پوشیدن پیراهن آبی را برای تیم ملی آغاز کرد. لوگوی تیم ملی ایتالیا، آخرین بار در سال ۲۰۰۷ تغییر داده شده بود.


مطالب مرتبط با این موضوع
فوراسکور Foursquare شبکه اجتماعی است که در سال ۲۰۰۹ وارد بازار اپلیکیشن‌های موبایل شد. فوراسکور
در سال ۱۹۳۸ میلادی برند نسکافه توسط نستله در سوئیس وارد بازار شد. برند نسکافه

درباره نویسنده

سهیل قدری
سهیل قدری 422 نوشته

مشاور بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات هستم. تمرکز فعالیت من در حوزه دیجیتال مارکتینگ هست و علاقه‌مند به موضوع مارکتینگ و برندینگ هستم. در تیم طراحی چندین کمپین بازاریابی و تبلیغاتی برای برندهای ایسوس، بانک سامان، کارگزاری بانک پاسارگاد، برند تاژ و ال‌جی به عنوان ایده‌پرداز یا استراتژیست کمپین همکاری کرده ام.

بدون نظر

هنوز نظری ارسال نشده است!

شما اولین نفری باشید که درباره این موضوع می نویسید!

نظر دهید

معادله را حساب کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.