بستن
بازاریابیبرندینگتبلیغات

یک لحظه شادی بین پاکستان و هند با کوکاکولا

Happiness-Without-Borders

دو کشور همزبان هندوستان و پاکستان از نظر فرهنگی بسیار به یکدیگر شبیه‌اند ولی به علت اختلافات سیاسی – مذهبی که در چند دهۀ اخیر شاهد آن بودند، باعث بروز کدورت‌های فراوانی بین دولت‌های این دو کشور شده است.
شرکت کوکاکولا Cocacola با شعار معروف خود Open Happiness دست به اجرای یک ایدۀ تبلیغاتی صلح‌جویانۀ زیبا با نام شادی بدون مرز Happiness Without Borders زده است.
cocacola-happiness2
بدین ترتیب کوکاکولا Coca-cola با قراردادن دو دستگاه مانیتورِ لمسی سه‌بعدی (Small World Machines) در دو مراکز خرید معروف در شهر لاهورِ پاکستان و دهلی نوِ هندوستان عابران را تشویق به ارتباط با یکدیگر در فاصله‌ای ۳۲۵ کیلومتری می‌کند.
cocacola-happiness4
cocacola-happiness3
این دو مانیتور که بصورت آنلاین تصاویر محلِ دیگر را نشان می‌دهند، مخاطبین را تشویق به انجام حرکتی مشترک از قبیل تکمیل علائم صلح، رقص و غیره می‌کند و در نهایت هم آنها یک نوشیدنی رایگان از دستگاه هدیه می‌گیرند.
در این پروژه، کوکاکولا سعی دارد علاوه بر توسعه و گسترش ایده‌های صلح‌جویانه، مردم مختلف دنیا را با فرهنگ یکدیگر آشنا کند و لحظه‌هایی پر از شادی ایجاد کند هرچند کوتاه!

بهتر است با هم به تماشای ویدئویی که به معرفی این کمپین می‌پردازد بنشینیم:
Coca-Cola Small World Machines – Bringing India & Pakistan Together

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
کمپین بازاریابی کوکاکولا Coca-Cola  که در دانمارک رونمایی شده است. همه مخاطبین نمی‌تواند پیام این
درادامه کمپین « اشتراک گذاری شادی Share Happiness » از کوکاکولا Coca-cola و همچنین قوطی‌های نوشابه‌ای
هاینز Heinz از محبوب‌ترین برندها در حوزه انواع سس از جمله سس کچاپ است. برند
برچسب : CocacolaHappiness Without Bordersopen happinessSmall World MachinesWe Pulled it Offپاکستانتلویزیون صلح کوکاکولاصلح و کوکاکولاکمپین کوکاکولامانیتور لمسیهندیک لحظه شادی با کوکاکولا
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
معمولاً برندها و شرکت‌های تولیدکننده و فروشندۀ محصولات شوینده و…