بستن
برندینگتبلیغات

مایكروسافت اسپانسر تیم فوتبال رئال مادرید

مایكروسافت اسپانسر تیم فوتبال رئال مادرید ۲

رئال مادرید Real Madrid با ارزش‌ترین تیم فوتبال جهان و یکی از پرستاره‌ترین تیم‌های دنيا با مبلغ ۳۰ میلیون دلار، چهار سال جایگاه اسپانسر خود را به شرکت مایكروسافت Microsoft واگذار کرد.
microsoft1
شرکت مایكروسافت كه در چند سال اخیر در راستای عقب نماندن از دنیای تكنولوژی و دستگاه‌های قابل حمل با تولید تبلت و خریداری بخش موبایل شركت نوکیا دست به اقدامات گران قیمتی زده است، در آخرین تصمیم خود در حوزۀ برندینگ و بازاریابی، یکی از پرافتخارترین و پرطرفدارترین تیم‌های ورزشی دنیا را برای برند Microsoft انتخاب كرده است.
قبل از این نیز مایکروسافت در اقدامی مشابه با مجهز كردن بازیکنان و مربیان فوتبال آمریكایی NFL به تبلت‌های سرفیس Surface راه خود را به دنیای ورزش بازكرده بود.
microsoft2
به‌نظر می‌آید مایکروسافت که روزی قول دنیای نرم‌افزار بود، این روزها برای عقب نماندن از رقبا در بازار، دست به هر کاری که تاکنون انجام نداده است، می‌زند.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
تبلیغات Advertising در جهت ایجاد تمایز و پیشی گرفتن از رقبا و همچنین یادآوری خدمات
شبکه ماهواره‌ایی جم، در اقدامی غیراخلاقی برای برخی برندهایی که سابقا در این شبکه تبلیغات
موسسه Magna اخیرا یک فایل ارزیابی و پیش بینی صعودی در مورد درآمدهای تبلیغاتی آمریکا
برچسب : microsoftnflreal madridsponsersurfaceاسپانسر رئال مادریدمایكروسافت اسپانسر فوتبال
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
شرکت هواپیمایی کی‌ال‌ام KLM با یک طراحی بیلبورد ساده،‌ تجربه…