بستن

مسئولیت اجتماعی برند نوشیدنی CSR

۵۲۳۷۱۳۴۳۸_۶۴۰

شاید خیلی سخت باشد که به کسی که بعد از نوشیدن مشروبات الکلی پشت فرمان می‌نشیند، بگوییم: « اینکار رو نکن چون ممکنه بعدش تیکه بزرگت گوشت باشه ».
اما این‌بار یک برند نوشیدنی این کار را بسیار جذاب والبته تأثیرگذار در یک بار انجام داد، جائیکه ۹۰درصد مراجعه‌کنندگان بعد از خوردن نوشیدنی، رانندگی می‌کردند.

این کمپین پارتیزانی در دو قسمت انجام شد؛
– مرحله اول : ایجاد سوال و تامل مخاطب
– مرحله دوم : پیام و هدف کمپین

در مرحله اول گارسون بطری‌های نوشابه را با قطعاتی از یک خودرو تصادفی باز می‌کند و در مقابل مشتریانی که توضیح می‌خواهند،گارسون به آنها می‌گوید از ماشین کسی است که پس از نوشیدن مشروبات الکلی تصادف کرده است تهیه شده است!
در مرحله دوم این کمپین، بروشوری در اختیار مخاطب قرار می‌گیرد که توسط QR Code به لینکی ارجاع داده می‌شود و در آن ویدئوهایی از بازماندگان قربانیان تصادفات ناشی از مستی به نمایش گذاشته می‌شود.
72904_7_AF_Itaipava_Abridor_ENG_40x60-2_600
72904_7_AF_Itaipava_Abridor_ENG_40x60-3_600
برند نوشیندی Itaipava در کمپین اجتماعی خود با نام « بطری را بازنکن و رانندگی کن Don’t open a bottle and drive » به شکل بسیار ساده و تأثیرگذاری مسئولیت اجتماعی سازمانی CSR خود را اجرا می‌کند.

برچسب : Don’t open a bottle and driveItaipavaایده خلاقانه در کمپین بازاریابیتبلیغات خلاقانهتصادفات رانندگیرانندگی در هنگام مستیکمپین بازاریابی برند نوشیدنیمسئولیت اجتماعی برندمسئولیت اجتماعی سازمانی
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
علیرغم اینکه خرده‌فروشی‌ها یا کسب‌وکارهای کوچک نیز نیاز به برندینگ…