بستن

شبکه های اجتماعی تا چه اندازه فراگیر شده‌اند؟

۲۰۰۵۹۶-۲۰۸۴×۱۴۳۸-social-media

شبکه های اجتماعی پدیده‌ای هستند که در سال‌های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۱ با حضور پلتفرم‌هایی مانند XING و Myspace شکوفا شدند و اکنون بخش مهمی از زندگی ما را تشکیل می‌دهند. از آن زمان به بعد شبکه‌های اجتماعی تبدیل به فضایی برای به اشتراک گذاشتن عکس، فیلم و محتوا و همچنین تبادل نظر شدند.

به مرور، هرچقدر اینترنت بیشتر در فضای شهرها و حتی روستاها فراگیرتر می‌شود، شبکه های اجتماعی بیشتر از قبل مخاطبان خاص خود را می‌یابند. تا جایی که هم اکنون بسیاری از برترین برندهای دنیا، با جدیت در شبکه های اجتماعی مختلف فعالیت کرده و تبلیغات زیادی در این زمینه انجام می‌دهند.

در حال حاضر در حدود ۲٫۶۲ میلیارد نفر در سراسر دنیا عضو شبکه‌های اجتماعی مختلف هستند. پیش بینی می‌شود تا سال ۲۰۲۱ این عدد به بیش از ۳ میلیارد نفر برسد، یعنی به عبارتی بیشتر از یک سوم جمعیت دنیا!

شبکه های اجتماعی

 

برچسب : اینفوگرافیکتبلیغات دیجیتالتولید محتواتولید محتوای آنلایندیجیتال مارکتینگشبکه های اجتماعی
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
یکی از اولین اتفاقاتی که در وضعیت بی‌ثبات اقتصادی برای…