بستن
بازاریابیبرندینگ

نینجاهای پاناسونیک در توچال تهران

نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-۱

کمپین تبلیغاتی پاناسونیک در ایران با همت شرکت آژند سرویس و با حضور نینجاها در مجتمع تفریحی توچال تهران در آبان ۱۳۹۳ برگزار شد.

با توجه به زادگاه برند پاناسونیک و ماهیت محصولات لوزام شخصی پاناسونیک از جمله كیفیت،‌ دقت و زیبایی، تیزترین تیغه و سریع‌ترین موتور ماشین ریش تراش در دنیا این كمپین با دو رویكرد بصری طراحی شده بود:
در قسمت اول حضور سفیران پاناسونیک با لباس نینجا در بین مخاطبین بود.
نینجاها با پرچم‌های طراحی شده به سبک پرچم‌های سربازان امپراطوری قدیم ژاپن و منقش به لوگوی Panasonic و لوازم شخصی این برند در بین مردم حاضر می‌شدند و با انجام حركات و فرم‌ها‌ی رزمی اقدام به پخش بروشورهای پاناسونیک و آژند سرویس می‌كردند. از طرفی بروشورها نیز با الهام از نوعی سلاحِ پرتابی نینجاها ( شوریكن‌ ) طراحی شده بود و در عین حال تبدیل به بادبزن ( نوعی دیگر از المان ژاپنی ) می‌شدند.
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-2
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-3
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-6

در قسمت دوم، محل تجمع نینجاها و اجرای نمایش آنها بود. در این راستا غرفه اطلاع‌رسانی با سازه‌ای شبیه به دروازۀ ژاپنی و در كل با استفاده از طرح‌های گرافیکی مرتبط طراحی گردید.
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-1
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-4
در ضمن با توجه به ماهیت مجموعه تفریحی توچال تمام سعی بر ایجاد فضایی مفرح برای مخاطبین بوده است كه در هنگام تجمع نینجاها، ‌به اجرای نمایش‌های رزمی می‌پرداختند و در انتهای هر دوره از نمایش نیز مخاطبین می‌توانستند در مسابقات پرتاب ستاره نینجا به هدف (بادكنک) ، فنِ گره در مبارزات تن به تن و تمركز در گرفتن اجسام در هوا شرکت كنند و از هدايای آژندسرویس برخوارد شوند.
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-5
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-7
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-9
كمپین نینجا‌های پاناسونیک یکی از اولین نمونه‌های برنامه بازاریابی در نوع خود در ایران است كه در حوزه برندینگ و تبلیغات بدین شكل اجرا شده است.
نینجا-پاناسونیک-توچال-آژند-سرویس-8

ویدئوهای برنامه تبلیغاتی پاناسونیک در توچال تهران توسط نینجا ها :

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
اورنجینا Orangina یکی از برندهای نوشیدنی است که تلاش کرده‌ است جایگاه خود را با
شما برای معرفی و رونمایی از محصول جدید خود از چه تکنیکی استفاده می‌کنید؟ مسلماً
برندهای کفش کتانی برای معرفی کفش‌های خود بیشتر از ایده‌های خلاقانه و متفاوت استفاده می‌کنند.
برچسب : ninjapanasonicآژند سرویسآژند قشمآژندسرویساپیلاتوربازارِابی چریکیپاناسونیکتبلیغاتتوچالریش تراشکمپین پارتیزانیلوازم شخصینین جوتسونینجا
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

4 دیدگاه

  1. نینجا ها کارشون خیلی درسته ازشون خوب استفاده نمیشه و حقشونو زایع کردن رشته های دیگه
    ولی عالیه و لایک هم برای شما هم برای نینجاها

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
مجله فوربز برای سال 2014 نام برترین برندهای فعال در…