بستن

واکمن سونی در بطری آب بفروش می‌رسد

sony-walkman

شرکت سونی با در اختیار داشتن تکنولوژی ساخت قطعات ضدآب این روزها سعی دارد از آن به عنوان یک مزیت رقابتی در معرفی محصولات جدید خود استفاده کند.
بعد از اسمارت‌فون‌های ضدآب این بار نوبت به عرضۀ پخش‌کننده موسیقی (واکمن) ضدآب از سوی سونی است.

اما خلاقیت سونی در نمایش این ویژگی قابل توجه است: عرضه واکمن سونی در بطری‌های پر از آب بجای بسته‌بندی‌های معمول؛ این بسته‌بندی The Bottled Walkman نام گرفته است.
sony-walkman
در این ایده بجای استفاده از طرح‌ها و جعبه‌های معمول از بطری پر از آب برای بسته‌بندی استفاده شده است. در اصل سونی با هدف گذاری بر روی ورزشکاران محصول خود را در بطری آب عرضه کرده است.
sony walkman
مشتریِ هدف واکمن جدید سونی، که به صورت هدفن طراحی شده است، شناگران هستند تا بتوانند در هنگام شنا کردن به موسیقی گوش بدهند و از آن لذت ببرند.
این محصول برای فروش درون یخچالِ نوشابه‌ها در کنار استخرها و سالن‌های ورزشی در دسترس ورزشکاران قرار گرفته است؛ حضور مستقیم در بازار هدف و مشتری بالفعل.

ویدئویی در مورد این سری از واکمن سونی و بسته‌بندی آن ببینید:

توجه به بسته‌بندی محصول با توجه به بازار هدف و مشتری از نکاتی است که کمتر مورد توجه صاحبان کالا قرار می‌گیرد.

برچسب : The Bottled Walkmanبازار هدفبسته‌بندیبسته‌بندی خلاقانهپخش‌کننده موسیقیتوجه به بسته‌بندیطراحی بسته بندی محصولواکمن سونی
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
اخیراً تیزها‌ی تبلیغاتی به سمت استفادۀ هر چه بیشتر از…