بستن
بازاریابی

چالش بازاریابی سیتروئن مدل C1 در ایستگاه اتوبوس!

C1MasterOfFit-Citroen_1-1-1080×544

چالش بازاریابی سیتروئن مدل C1 CHALLENGE – CITROËN با هشتگ #C1MASTEROFFIT پروژه این برند فرانسوی خودروسازی در حوزه بازاریابی چریکی Guerrilla Marketing است.

اگر از چربی‌های انباشته شده در بدنتان در زمستان رنج می‌برید و از پوشیدن لباس شنا در فصل گرما می‌ترسید، نگران نباشید، سیتروئن مدل C1 در ایستگاه اتوبوس به کمک شما می‌آید تا از فرصت بدست آمده به هنگام انتظار برای اتوبوس استفاده کنید و با چالش بازاریابی مدل C1 سیتروئن کالری بسوزانید!

داوطلبین در چالش بازاریابی مدل C1 سیتروئن با ۲۰ ثانیه دویدن درجا شروع به همراهی با نرم‌افزار می‌کنند و در طی این زمان شاهد امکانات این خودروی شهری خواهند بود. انرژی بیشتر شرکت‌کننده منجر به حرکت بیشتر این خودرو در تصویر می‌شود و امکان پارک کردن این خودرو در جاهای کوچک را به نمایش می‌گذارد.
همچنین در انتهای حرکت، عملکرد شرکت‌کنندگان در این چالش بازاریابی از طریق دوربین عقب سیتروئن مدل C1 قابل اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی Social Network است.

شرکت‌کنندگان در چالش مدل C1 سیتروئن به عناوین زیر تقسیم‌بندی می‌شوند:
• متنفران از تناسب اندام
• آماتورهای تناسب اندام
• دوستداران تناسب اندام
• حرفه‌ای‌های تناسب اندام

در کمپین بازاریابی فوق، سیتروئن با مهم جلوه دادن توجه به تناسب اندام مخاطبینش به بازاریابی مدل خودروی خود کرده است و همانطور که مشاهده می‌شود ایجاد این انگیزه در مخاطبین باعث می‌شود که آنها بدون آنکه به وجه تبلیغاتی آن دقت کنند، در برنامه تبلیغاتی این برند شرکت می‌کنند و حتی با اشتراک‌گذاری این چالش بصورت غیرمستقیم به تبلیغ ویروسی مدل C1 سیتروئن می‌پردازند.
چالش مدل C1 سیتروئن (1)

چالش مدل C1 سیتروئن (2)
چالش مدل C1 سیتروئن (3)
مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
صیاد ماهیگیر ایسلندی با نام Rúnar Jónsson’s بخاطر عکس‌های بی‌کیفیت و کم‌نوری که از خود در
امروزه اطراف ما پُر شده از آگهی‌ها و تبلیغات پیامکی، نوشتاری و محصولات پرزرق و
دنیای ماشینی تأثیر به سزایی در زندگی مردم گذاشته است و همین عامل شرایط نفوذ
برچسب : #C1MasterOfFitchallengeCitroënآنلاین مارکتینگایده بازاریابیایده برندینگبازاریابی چریکیتبلیغات ویروسیتناسب اندامچالش بازاریابیچالش خلاقانهچالش مارکتینگمدل جدید سیتروئن

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
برای نفوذ به جامعه هدفی که بیشتر آنان را نوجوانان…