بستن
بازاریابی

چالش خلاقانه بازاریابی از آئودی Audi برای فوتبالیست‌های کوچک

۱

یکی از آرزوهای پسر بچه‌ها فوتبالیست شدن است. این آرزو در تمام دنیا یکی است و یک پسربچه که در یک روستای دورافتاده در کشور عمان زندگی می‌کند نیز همین آرزو را دارد.

داستان از این قرار است که در یکی از روستاهای عمان هیچ امکاناتی برای اینکه پسربچه‌ها به آرزوی فوتبالیست شدن خود برسد وجود ندارد. روستای مورد نظر در منطقه‌ای کوهستانی و صعب العبور واقع شده است برای همین است که امکانات زیادی برای آنها وجود ندارد.
ذکریا پسربچه‌ای است که در آرزوی فوتبالیست شدن زندگی می‌کند و این موضوع تبدیل به چالش خلاقانه بازاریابی شده است برای برند آئودی تا او را به آرزویش برساند.
12

11
9

3
اولین بخش چالش، رسیدن به روستایی است که ۱۵۰۰ متر از سطح دریا بالاتر است و برای رسیدن به آن باید ۴۰ کیلومتر را در یک مسیر سنگلاخی پیمود. ۲۲ خودروی آئودی Audi Q7 این چالش را آغاز کردند تا به آنجا برسند.
اما بخش اصلی چالش آنجاست که پس از رسیدن به آنجا، چگونه با کمک فناوری چراغ‌های جلوی آئودی Audi Q7 آرزوی ذکریا را به حقیقت تبدیل کنند.
برای اینکه بدانید چگونه آئودی آرزوی فوتبالیست شدن بچه‌ها را برآورده کرده است بهتر است ویدئوی مربوط به چالش آئودی را ببیند.

منبع: www.audichallengesarabia.com

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
استفاده از موبایل در حین رانندگی، سومین عامل مرگ و میر در اثر تصادفات جاده‌ای
اورنجینا Orangina یکی از برندهای نوشیدنی است که تلاش کرده‌ است جایگاه خود را با
نام‌گذاری یک روز با عنوانی خاص، یکی از راه‌هایی است که حداقل یکبار در سال
برچسب : ایده بازاریابیایده خلاقانهبرند آئودیتبلیغات خلاقانهچالش خلاقانه بازاریابیرویای فوتبالیست شدنزمین فوتبال خلاقانهکمپین خلاقانه
سهیل قدری

سهیل قدری

مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
اسمارت Smart که به کوچکی خودروهایش مشهور است برای خودروی…