بستن
بازاریابی

کتاب آشپزی شرکت ایکیا IKEA را بخورید!

ikea-cooking-recipe-posters-594233a3e5d81__700

ایکیا IKEA یک شرکت چند ملیتی است که در زمینه طراحی و ساخت مبلمان آماده به مونتاژ، لوازم آشپزخانه و دیگر لوازم مورد نیاز در خانه‌ها فعالیت می‌کند. هدف اصلی این شرکت، ساده و قابل فهم کردن هر چیزی است که مردم در خانه خود با آن‌ سر و کار دارند.

کتاب آشپزی شرکت ایکیا IKEA با نام ” Cook This Page این صفحه را بپزید ” شناخته می‌شود؛ نه تنها دستورالعمل‌های کتاب آشپزی ایکیا کاملاً به شکل تصویری هستند، بلکه با ترفند هوشمندانه‌ای زمان آشپزی را در آن کاهش داده‌اند..

راهکارهای ساده و جذاب پیشنهاد داده شده توسط شرکت ایکیا IKEA آشپزی را برای افراد تبدیل به کار ساده و لذت‌بخش می‌کنند.
این شرکت در همکاری با آژانس بین‌المللی Leo Burnett، مجموعه‌ای هوشمندانه از دستورالعمل‌های تصویری آشپزی با نام Cook This Page را خلق کرده است. این مجموعه در جریان یک رویداد اخیر IKEA درباره معرفی محصولات و راهکارهای مرتبط با آشپزخانه و آشپزی معرفی شده است.

شما با هر برگ این کتاب آشپزی می‌تواند یک غذا بپزید، فراموش نکنید با خود آن برگ!!


یکی از نکته‌های جالب این است که برگ‌های کتاب آشپزی شرکت IKEA را می‌توان بر روی اجاق گاز قرار داد!


روی هر یک از دستور‌العمل‌ها، مواد مورد نیاز برای پخت آن غذا ترسیم شده‌اند و آشپز تنها باید بعد از تهیه کردن مواد از فروشگاه، آن‌ها را در جای مرتبط با خود قرار دهد. تمامی این دستور پخت غذا، روی کاغذ پوستی نگارش شده‌اند، کاغذهایی که جوهر استفاده شده در آن‌ها از لحاظ بهداشتی ایمن است. بعد از اینکه هر یک از مواد مورد نیاز در سر جای خود قرار گرفت، می‌توان کاغذ را به صورت یک رول درآورد و روی اجاق گاز قرار داد. باور کنید آشپزی آسان‌تر و سریع‌تر از این ممکن نیست!

ایده این کتاب آشپزی بسیار جالب است و می‌تواند پایانی باشد بر کتاب‌های آشپزی سنتی!

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
آژانس سوئدی اکستام هولتس (Åkestam Holst) سال گذشته را برای ایکیا تبلیغاتی با موضوعاتی مانند
ایکیا Ikea همیشه تلاش کرده است برای طرح بیلبورد خود ایده‌های خلاقانه و متفاوتی داشته
۱۴ فوریه روز ولنتاین یا همان روز عشاق است. بسیاری از برندها و فروشگاه‌ها برای
برچسب : بازاریابی به سبک ایکیابرند ایکیاخلاقیت ایکیاخلاقیت در ایکیادستور پختشرکت ایکیاکتاب آشپزیکتاب آموزش آشپزیکتاب ایکیا
سهیل قدری

سهیل قدری

مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
یکی از معضلات عمده در خرید یک اتومبیل جدید، انتخاب…