بستن
تبلیغات

کمپین اموجی مک‌دونالد همانطوری که هستی بیا McDonald's

کمپین اموجی

همان‌طوری که هستی بیا … Venez comme vous êtes
کمپین اموجی 2
حس شما هرچیزی که هست فرقی نمی‌کند، شما دعوت شده‌اید! شعار کمپین جدید مک‌دونالد در فرانسه با کمک آدمک‌های اموجی (Mascot Emoji) با این مفهوم برگزار شده است.
مک‌دونالد بعد از چندین تجربه استفاده از کمپین اموجی در تبلیغات خود این بار پا را فراتر گذاشته و کمپین تبلیغاتی خود را از مخاطبینی ایده گرفته که احساساتشان را از طریق اموجی Emoji با دیگران در میان می‌گذارند.
بهره‌گیری از این ایده منجر به خلق ویدئویی شده که در آن آدم‌ها به زندگی روزمره می‌پردازند و احساسات آنها از طریق اموجی استفاده شده بجای سرشان کاملاً مشهود است.
کمپین اموجی 3
کمپین اموجی‌های زنده مکدونالد موافقان و مخالفین مختلفی را به خود اختصاص داد، اما براحتی قابل درک است که مک‌دونالد روی موجی سوار است که خیلی از برندهای دیگر هنوز آن را درک نکرده‌اند و هر برندی برای برقراری ارتباط با نسل جدید نیاز دارد که همانند آنها دنیا را ببیند و از جایگاه آنها دنیا را لمس کند.

ویدئوی کمپین اموجی مک‌دونالد را ببینید:

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
زمانی که  KFC ناچار شد برخی از شعبه‌های خود در انگلستان و ایرلند را به
فیس بوک Facebook به مناسبت فرا رسیدن هالووین Holloween تصمیم گرفت استوری مخصوص هالووین را به
چیپوتله در سه سال اخیر سعی داشت سرمایه‌گذارها را قانع کند که از بحران مسمومیت
برچسب : Venez comme vous êtesاستفاده از اموجی در تبلیغاتتبلیغات با شکلکتبلیغات برای نسل موبایل و اینترنتتبلیغات مکدونالدتبلیغات مک‌دونالدزکمپین اموجیکمپین بازاریابیکمپین تبلیغاتی
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
خرید کردن یکی از عادت‌های زنان است. البته مردان هم…