بستن
بازاریابیبرندینگ

کمپین بی ام دابلیو با الهام از اسنپ چت

bmw-snow-chat-snap-chat

همان‌طور که میدانید اسنپ چت snap chat یک برنامه ارسال دریافت تصاویر مخصوص پلتفرم موبایل می‌باشد که با استفاده از این برنامه، کاربران می‌توانند عکس گرفته یا ویدئو ضبط کنند و سپس به آنها متون یا نقاشی اضافه نمایند. پس از آن می‌توانند آنها را به لیستی از دریافت کنندگان مشخص شده ارسال کنند ولی مخاطب فقط چند ثانیه وقت دارد پیام را ببیند و بعد از پیام از بین می‌رود(ephemeral messaging).
با شروع فصل زمستان و استراتژی جدید شرکت بی ام دابلیو BMW در راستای مخاطب قراردادن جوانان Younger demographic در معرفی محصول جدید و شانس بلند BMW X4‏، این کمپانی اقدام به برپایی کمپینی الهام گرفته شده از اسنپ چت گرفته است.
طبق اعلام بی ام دابیلو مخاطبین این کمپین که جزو گروه نسل وای millennials هستند، قدرت خرید محصولات لوکس BMW را ندارند به همین منظور کمپین اسنوچت SnowChat برای محصول Bmw X4 SUV طراحی شده است. مخاطبین با شرکت در این کمپین پیام خود را بر روی شیشه برفی X4 نوشته و طراحی می‌کنند و از طریق شبکه‌های اجتماعی و ایمیل به دوستان خود ارسال می‌کنند.
زمان نمایش این پیام برای دریافت کننده پیام ۵ ثانیه تعیین شده است و بی ام دابلیو امیدوار است که از این طریق بتواند در حوزه برندینگ موفقیت کسب کرده و جزیی از زندگی روزمره مخاطبین هدف خود شوند.
bmw-holiday-snowchat-hed-2014
نمونه‌ایی از پیام که برای دریافت کننده به مدت پنج ثانیه نمایش داده می‌شود:
marketing-review

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
استفاده باحال‌ترین برندها و شبکه‌های اجتماعی در تیتر بالا به این منظور است که مخاطبین
منطق قدیمی بازاریابی این بود که هر چه نسل جوان‌تر را با تبلیغات بمباران کنید،
برند و برندسازی در تمامی حوزه‌های کسب‌و‌کار مورد اهمیت است و این موضوع در مورد
برچسب : BMW Snowchatbmw x4millennialsاسنوچت بی ام دابلیوبی ام دابلیو اسنپ چتتبلیغات شانس بلند بی ام و x4نسل هزارهنسل وای
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
بعد از سال‌ها و پروموشن‌های مختلف از اپراتورهای تلفن همراه…