بستن
تبلیغات

کمپین دیجیتال مارکتینگ Airbnb

weaccept

Airbnb با ساخت یک ویدیوی تاثیرگذار به جامعه جهانی نشان داد که افراد با محل زندگی متفاوت و پیش زمینه زندگی شغلی و خانوادگی متفاوت، باید توانایی پذیرش یکدیگر را در خود تقویت کنند.کمپین دیجیتال مارکتینگ #weaccept پس از اظهارات دونالد ترامپ در مورد منع ورود مهاجران به کشور آمریکا شروع شد و تبلیغات تلویزیونی آن در حین مسابقات SuperBowl به نمایش درآمد.

استفاده از جهت گیری‌های سیاسی در تبلیغات دیجیتال مارکتینگ مانند شمشیر دو لبه است که گاهی می‌تواند به شدت برند را متضرر کند. اما Airbnb با هوشمندی خاص خود از این جهت گیری به خوبی بهره برداری کرده و با این کمپین دیجیتال مارکتینگ افراد زیادی را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار داد.

این تبلیغ در عرض یک ماه در یوتیوب بیش از ۵ میلیون بار دیده شد و ۱۰۰ هزار ویو View در اینستاگرام دریافت کرد. علاوه بر این سلبریتی‌های زیادی از جمله جان کری در پست‌های خود به دفاع و تحلیل هشتگ #weaccept پرداختند.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
دیجیتال مارکتینگ چیست؟ دیجیتال مارکتینگ Digital Marketing یا بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی الکترونیک به نوعی
چیپوتله در سه سال اخیر سعی داشت سرمایه‌گذارها را قانع کند که از بحران مسمومیت
یکی از اولین اتفاقاتی که در وضعیت بی‌ثبات اقتصادی برای شرکت‌های می‌افتد استفاده از تکنیک‌های
برچسب : تبلیغات دیجیتالدیجیتال مارکتینگشرکت دیجیتال مارکتینگکمپین آنلاینکمپین تبلیغاتیکمپین دیجیتال مارکتینگ
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
اینفلوئنسر مارکتینگ در حال حاضر یکی از حوزه‌های جذاب و…