بستن
بازاریابیتبلیغات

کمپین محصولات آرایشی پاناسونيک در ايران

panasonic-osarez

شركت آژندسرويس نمايندۀ انحصاری محصولات آرايشی پاناسونيک از آن دسته شركت‌های ايرانی است كه عمده تمركز بازاريابی خود را معطوف به اتفاقات بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزيل كرده بود.

كمپين بهاری اين شركت با نام « جام جهانی ۲۰۱۴ همراه با آژند سرويس » با جوايزی همچون ۳ سفر به برزيل و ۱۰ سفر آنتالیا و ۶ سفر دبی و بسياری جايزه غيرنقدی همراه بود.
كمپين جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل آژند سرويس از نوع خريد كالا و شركت در قرعه‌كشی انجام شد كه در دو بخش خريداران و فروشندگان برگزار گرديد.
wordcup-
كمپين‌آژند سرويس همين‌جا از جام جهانی جدا نشد و با سوژۀ خبری گاز گرفتن سوارز در حين بازی،‌ دوباره فعال شد.
يكی از مهمترين عوامل در موفقيت طرح‌های بازاريابی ، بروز بودن و واکنش نشان دادن در مورد اتفاقات پيرامون اجتماعی، سیاسی و ورزشی است.
آژند سرويس نيز هوشمندانه از اين موضوع استفاده كرده و در كمپين تبليغات چاپی خود برای معرفی محصولات آرايشي پاناسونيک (‌ ريش تراش )از آن استفاده كرده است.
سوآرز

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
باید بدانیم بهترین راه تبلیغات در دوران بحران اقتصادی چیست؟
چیپوتله در سه سال اخیر سعی داشت سرمایه‌گذارها را قانع کند که از بحران مسمومیت
Airbnb با ساخت یک ویدیوی تاثیرگذار به جامعه جهانی نشان داد که افراد با محل
برچسب : آژند سرويستبليغ ريش تراش سوارزتبليغات پاناسونيكتبليغات سوارزحرفه اي ميزنهكمپين تبليغاتيگاز گرفتن سوارزگاز نميگيرهمحصولات آرايشي پاناسونيك
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

No Comments

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
یک شرکت تولیدکننده محصولات نوشیدنی در یک ابتکار خلاقانه اقدام…