بستن
تبلیغات

کمپین نگارخانه‌ای به وسعت یک شهر از شهرداری تهران

۶۳۵۰۵۰۱۳۰۹۳۶۶۰۲۰۰۱

شهردای تهران در چند سال اخیر بسیار به زیبایی پایتخت توجه داشته است و توانسته ظاهر کلان شهر تهران را دگرگون کند.
این تغییرات را از سنگ‌فرش‌های کف خیابان بگیرید تا دیوارهای رنگارنگ شهر می‌توانید ببیند. از مجسمه‌هایی که در شهر پراکنده شده‌اند تا آثار حجمی هنرمندان کشور که در ایام مناسبتی همچون نوروز می‌توانید مشاهده کنید.
shahrdari
در آخرین اقدام سازمان زیباسازی شهر تهران کمپینی با نام ” نگارخانه‌ای به وسعت یک شهر ” از ۱۵ تا ۲۶ اردیبهشت اجرا شده است.
در این کمپین ۷۰۰ اثر فرهنگی و هنری از هنرمندان داخلی و خارجی کشور به اکران عموم خواهد رسید.
635050130936602001
جالب است بدانید برای کمپین نگارخانه‌ای به وسعت یک شهر بیش از ۱۵۰۰ بیلبورد یا سازه تبلیغات محیطی با همکاری آژانس‌های تبلیغاتی برای نمایش این آثار در نظر گرفته شده است.
سازمان زیباسازی شهرداری تهران بسیار هوشمندانه در حال ترویج فرهنگ و هنر در جامعه و در بین عموم پایتخت‌نشینانی است که کمتر زمان خود را صرف حضور در نگارخانه‌ها یا موزه‌ها می‌کنند.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
امسال با شروع هفته کتاب ، شهر رنگ و بوی دیگری به خود گرفت. شهرداری
معمولاً عیدها و تعطیلات سال نو در دنیا فرصت مناسبی برای شرکت‌ها و سازمان‌هاست که
یاد گرفته‌ایم برای ارج نهادن به موضوعی خاص و یا برای نهادینه کردن مفهومی هفته‌ای
برچسب : آثار هنرمندانسازمان زیباسازیسازمان زیباسازی شهرداری تهرانشهرداری تهرانکمپین زیباسازینگارخانهنگارخانه‌ای به وسعت یک شهر
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

No Comments

  1. واقعا امروز احساس كه وارد تهران شدم احساس كردم چشمهام باز شدن. ديگه خبري از تبليغات محيطي رنگ و وارنگ و گاهي زشت و بي ربط نبود. تمام بيلبوردها تابلوهاي با ارزشي بود كه با طراحي ساده چيدمان. آرامش خوبي وسط آلودگي عاي تصويري ايجاد كردن. كاش هميشه اين شكلي مي موند. و بيلبوردها مي شدن تابلوهاي هنري شهر.
    من شخصا از شهرداري بابت اين كمپين راضي هستم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
بیماری پوکی استخوان از دسته بیماری‌های خاموشی است که بیمار…