بستن
برندینگ

با زبان مشترک بین المللی ،احساسات خود را با کوکاکولا به اشتراک بگذارید

shareafeeling-newspage

در آخرین روزهای کمپین اشتراک گذاری کوکاکولا Share a Coke این‌بار کوکاکولا  با بکارگیری زبان مشترک بین نسل جدید از شکلک ( اموجی Emoji ) استفاده کرده است.

همانطور که می‌دانیم نسل جدید بیشتر وقت خود را از طریق ارتباطات مجازی می‌گذارند و احساسات خود را نیز توسط شکلک‌ها (اموجی) بیان می‌کنند.

هدف اصلی کمپین کوکاکولا با نام « احساسات را به اشتراک بگذار Share A Feeling» نیز بر همین اساس پایه‌ریزی شده است.
در این کمپین روی بطری‌های نوشابه، شکلک‌های مخلتفی درج شده که مخاطبین می‌توانند احساسات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

این کمپین بخاطر استفاده از زبان مشترک بین‌الملی ( شکلک – اموجی ) به راحتی در کشورهای زیادی برگزار گردید و ویدئوی این کمپین تنها در یوتیوب نزدیک به ۲ میلیون بار بازدید شد.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
در سال‌های اخیر بزرگ‌ترین شرکت‌های فناوری تلاش خود را بیشتر کرده‌اند تا بدین ترتیب سودآوری
یکی از استراتژی‌های برندینگ در حوزه تولید محتوا، داستان‌سرایی برای برند است. همانطور که می‌دانیم
نام تجاری عام یا Generic Trademark یک علامت تجاری یا نام تجاری تعمیم یافته است
برچسب : emojiemoticonshare a cokeshare a feelingاخبار بازاریابی و مارکتینگارتباطات بازاریابیاشتراک گذاری احساسات با کوکاکولااشتراک گذاری کولاکولاباز مارکتینگوایرای ویدئو
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.
پیشنهاد میکنیم بخوانید
بحث تعاملی کردن رسانه‌های مونولوگ کار جدیدی است که آژانس‌های…