بستن
بازاریابی

گم شدن در تونل اولد OLED ال جی

lg-oled-tunnel

بیشتر تکنولوژی‌های حاضر در دنیا صرفاً جنبه کاربردی دارند و تنها زمانی که کار خود را به‌درستی انجام نمی‌دهند ما را شگفت‌زده می‌کنند. اما گاهی آن تکنولوژی‌ها برای اهداف بزرگ‌تری استفاده می‌شوند برای مثال می‌توان به تونل OLED کمپانی LG در نمایشگاه IFA 2016 برلین اشاره کرد.
تونل اولد
این تونل اولد با ۲۱۶ نمایشگر خمیده ۵۵-اینچی ال‌جی LG راهرویی ۱۵ متری را به وجود آورده است که هر گذرنده‌ای را مات و مبهوت بر سرای جای خود میخ‌کوب می‌کند. زمانی که LG این تونل اولد را فوق الهام‌بخش خطاب کرد، بی‌شک هیچ اغراقی در بازاریابی خود نکرده است. اما بدون شک استفاده خلاقانه از ابزاری مانند نمایشگر و تبدیل کردن آن به یک تونل ایده خلاقانه ای است که باید آن را مورد توجه قرار داد. اینبار ال‌جی تلاش کرده است تا با استفاده از خود محصول و خلق یک تونل اولد به وایرال کردن ویژگی‌های محصولش بپردازد که در این زمینه نیز موفق بوده است.

تونل اولد OLED نمونه کوچکی از زندگی است که تصاویر طبیعی و ستاره‌های بالای سرمان را نمایش می‌دهد و بشریت برای دست‌یابی و لذت بردن از آن باید به خود افتخار کند.
با دیدن این ویدئو از زیباترین جذابیت نمایشگاه IFA لذت ببرید.

نویسنده میهمان: پدرام سروش

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
یکی از اولین اتفاقاتی که در وضعیت بی‌ثبات اقتصادی برای شرکت‌های می‌افتد استفاده از تکنیک‌های
اگر می‌خواهید مخاطبان هدف خود را به مشتریانی وفادار بدل کنید، اولین قدم ایجاد اعتماد
اندازه‌گیری عملکرد سئو برای هر کسب‌وکاری ضرورت دارد. خوشبختانه اکنون دسترسی بسیار مناسبی به ابزارهای
سهیل قدری

سهیل قدری

مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

− 4 = 2

پیشنهاد میکنیم بخوانید
پس از انقلاب موبایل‌های هوشمند و شبکه‌های اجتماعی بر بستر…