بستن
مقاله

۲۰ درصد مردم زمین هر ماه به یوتیوب سر می‌زنند

MW-FG721_youtub_20170227164424_ZH

وب‌سایت یوتیوب (YouTube) در وبلاگ رسمی خود اعلام کرد که تعداد بازدید ماهانه‌‌اش از عدد ۱.۵ میلیارد عبور کرده است.

وب‌سایت یوتیوب (YouTube) معمولاً نقاط عطف مربوط به بازدید و تعداد ویدئوها را در وبلاگ رسمی خود اعلام می‌کند. طبق جدیدترین آمار، بازدید ماهانه یوتیوب از مرز ۱.۵ میلیارد گذشته است. این رقم برابر با ۲۰ درصد از کل جمعیت کره زمین است. هرکدام از این افراد، روزانه به‌طور متوسط یک ساعت یوتیوب را از طریق گوشی‌های موبایل خود تماشا می‌کنند.

سوزان وویچیتسکی (Susan Wojcicki) مدیرعامل یوتیوب اعلام کرد که این رقم تنها مربوط به سرویس رایگان و استاندارد وب‌سایت است. سرویس‌های دیگری مثل یوتیوب رد (YouTube Red) هم که فیلم و سریال نشان می‌دهد، ماهانه نیم میلیارد بازدیدکننده دارد. این وب‌سایت قصد دارد که به‌زودی از پروژه‌های دیگری هم برای افزایش میزان بازدیدکننده‌ ماهانه و تعداد ویدیو‌ها، پرده‌برداری کند.

علاوه بر این، زیرساخت یوتیوب هم به‌روزرسانی شده است؛ طبق خبر منتشر شده، این وب‌سایت همخوانی بهتری با رزولوشن‌های مختلف و جدید در نمایشگر گوشی‌های موبایل و مانیتورها خواهد داشت.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
آمارهایی که مخاطبان شبکه‌های اجتماعی را نشان می‌دهد در حال تغییر هستند. شبکه‌های اجتماعی قدیمی‌تر
آپارات به تازگی توانست جایگاه اول را در فهرست برترین وب‌سایت‌های ایرانی و رتبه ۲۰۰
نشنال جئوگرافیک National Geographic عنوان برترین برند در شبکه‌های اجتماعی را به خود اختصاص داد.
برچسب : آمار وب سایتبازاریابی ویدئویرقابت آپارات و یوتیوبرقیب یوتیوبوب سایت آپاراتوب سایت های برتروب سایت یوتیوبویدئو مارکتینگیوتیوب
سهیل قدری

سهیل قدری

مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
وقتی قرار باشد خریدی انجام دهید، به برند بیشتر اعتماد…