آگهی تبلیغاتی هینیکن: هر چیز خوبی ارزش صبر کردن را دارد

تبلیغ هاینکن و جیمز باند

هینکین یکی از قوی‌ترین تیم‌های دیجیتال مارکتینگ دنیا را دارد و تبلیغات خلاقانه و جالبی را تهیه و منتشر می‌کند. در این مطلب قصد صحبت درباره آگهی تبلیغاتی هینکین که به تازگی منتشر شده‌است را داریم.

درباره هینیکن

هینیکن (Heineken) یک کارخانه معروف تولید آبجو است که فعالیت خود را از سال 1864 میلادی آغاز کرده است. اکنون آبجو هینیکن در بیش از 170 کشور دنیا عرضه می‌شود. افتخارات شرکت هینیکن که در سایت Forbs منتشر شده به شرح زیر است:

  • کسب رتبه 676 در لیست Global 2000 (از میان شرکت‌هایی که در سال 2021 در پاندمی کرونا عملکرد خوبی داشته‌اند.)
  • کسب رتبه 67 در لیست شرکت‌هایی با بهترین کارمندان (World’s Best Employers 2020)
  • کسب رتبه 83 از میان ارزشمندترین برندهای جهان در 2020
  • کسب رتبه 46 در بهترین کمپین‌های تبلیغاتی 2019

بیشتر بخوانید: هینیکن یک بطری برای کل دنیا Heineken

 

هینیکن به تازگی از یک آگهی تبلیغاتی با همکاری بازیگر معروف فیلم‌های جیمز باند، دانیل کریگ، رونمایی کرده که تحت عنوان «ارزش انتظار» اکران فیلم جدید جیمز باند موسوم به «زمانی برای مردن نیست» را جشن می‌گیرد.

بیشتر بخوانید: فیلم جدید جیمز باند No Time To Die 2021

در این آگهی تبلیغاتی، دانیل کریگ با صبر و حوصله فراوان انتظار نوشیدن اولین جرعه از یک لیوان نوشیدنی خنک و دلچسب هاینکن را سر می‌کشد. این فیلم ویدئویی قصیده‌ای برای طرفداران سری فیلم‌های جیمز باند می‌سراید که مشتاقانه منتظر انتشار قسمت بعدی این فرانشیز بوده‌اند و نشان می‌دهد که بهترین چیز‌ها نصیب کسانی می‌شوند که صبر پیشه کرده و شکیبایی به خرج می‌دهند.

فیلم سینمایی «No Time to Die» از 30 سپتامبر 2021 با همکاری استودیو فیلمسازی «Universal Pictures International» در سینما‌های سرتاسر جهان و در ایالات متحده آمریکا از 8 اکتبر توسط یک شرکت فعال در صنعت تفریح و سرگرمی موسوم به «Metro – Goldwyn – Mayer» (MGM) اکران شده و شرکت توزیع «United Artist Releasing» در قالب یک بنر تبلیغاتی نوید بخش، مژده اکران این فیلم را به همگان خواهد داد.

 

منبع: www.bestadsontv.com