در آگهی تبلیغاتی سون آپ، شادی و لذت لازمه زندگی است

آگهی تبلیغاتی سون آپ
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

مارتین جالفن کارگردان مادریدی به نمایندگی از یک شرکت سازنده ویدئو در نیویورک موسوم به «REVERSE»، با آگهی تبلیغاتی سون آپ جهت حضور در بازار آمریکای لاتین ساخته و کارگردانی کرده است. این آگهی های تبلیغاتی تحت عناوین «خنده» و «کارائوکه»، به ترتیب شامل یک سری تصاویر مونتاژ شده از مردم در حال خندیدن و آواز خواندن می‌شوند که با این کار از تک تک لحظات زندگی لذت خواهند برد. این کمپین تبلیغاتی شاد توسط آژانس تبلیغاتی «Isla» ایده پردازی و طراحی شد تا بدین وسیله لحظات پر احساس با هم بودن و پیوند مجدد میان اعضای خانواده و دوستان احیا گردند.

آگهی تبلیغاتی سون آپ «خنده»، به نمایش لحظات و روابط دوستانه و صمیمانه میان اعضای خانواده، دوستان و عاشقان می‌پردازد. به همین ترتیب آگهی تبلیغاتی سون آپ «کاراکوئه» در قالب یک سری تصاویر جدید و جذاب، آواز خواندن و بازخوانی‌هایی جذاب و پر شور از ترانه «El Sol de México» خواننده معروف، لوئیس میگل را به زیبایی به تصویر می‌کشند.

کرونا کاری کرد تا چند سال گذشته برای همه مردم جهانی طولانی بگذرد. اگر چیزی باشد که در این مدت آن را از دست داده باشیم، تماس و لمس انسان‌ها است. به گفته مارتین جالفن، لذت ناشی از لحظات با هم بودن را نمی‌توان در دنیای دیجیتال تکرار کرد. این دو آگهی تبلیغاتی سون آپ که از بهترین برندهای نوشیدنی در خاورمیانه می‌باشد، نوعی ادای احترام بسیار انسانی به ارتباطات عاطفی است که زمانی آرزوی آن را داشته و نیاز شدید به برقراری آن احساس می‌کردیم.

بیشتر بخوانید:  بهترین توییت‌ برند‌ها در سال 2021

بازیگران این آگهی‌های تبلیغاتی را مردم عادی تشکیل می‌دهند. تجسم خنده‌ها فرایندی مشارکتی بود که کادر فیلمبرداری به روش‌های مختلفی از جمله شرح داستان، بیان جوک یا نمایش ویدئو به آن دست یافتند. گاهی اوقات این مساله به یک چالش تبدیل می‌شد زیرا چه بازیگر باشید، چه نباشید مردم معمولا تمایل دارند جلوی دوربین حالتی جدی به خود بگیرند و در نتیجه نکته کلیدی در این میان ایجاد یک محیط امن و دلپذیر برای همه بود تا رها شده و خودشان باشند.

مارتین و گروه سازنده همراهش، برای ایجاد یک جو رئالیستی و در عین حال فضایی شاد و پر هیاهو با دوربین 16 میلیمتری فیلمبرداری کردند تا تماشاگر را به آرامی به فضایی صمیمانه بکشانند.

منبع: www.lbbonline.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0