اپل مطرح ترین برند نزد مصرف کنندگان برای هفتمین سال متوالی شد

اپل مطرح ترین برند جهان
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

برای هفتمین سال متوالی، اپل مطرح ترین برند نزد مصرف کنندگان شد. این نتایج پس از بررسی نظرات 13 هزار و 500 نفر مصرف کننده آمریکایی در مورد 293 برند در 27 گروه مختلف انتشار یافت.

با توجه به اطلاعات دریافتی از شرکت مشاوره «Prophet»، که سالانه این مطالعه را انجام می‌دهد، انتشار فهرست مطرح ترین برند‌ها فرصت اطلاع از علایق مشترک و پر شور بخشی از جامعه را برای علاقمندان فراهم خواهد کرد.

تحقیقات ثابت کرد که پس از دو سال شیوع کرونا در سرتاسر جهان، ایجاد انگیزه و انرژی در مصرف کنندگان برای جذب شدن به سوی برند‌ها حتی در دوران قرنطینه، یک اولویت بزرگ به شمار می‌رود. بزرگ ترین برند‌هایی که از سوی فناوری مدرن پشتیبانی می‌شوند، می‌توانند شخصی سازی شده و به مردم کمک کنند تا بدون نیاز به خروج از خانه، با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

 

در ادامه به مطرح ترین برند‌‌های در سال 2022 نگاهی می‌‌اندازیم:

  1. Apple
  2. Peloton (شرکت تجهیزات ورزشی آمریکایی)
  3. Spotify
  4. Bose (شرکت تولید کننده اسپیکر و هدفون)
  5. اندروید
  6. Instant Pot (شرکت تولید کننده اجاق‌های برقی)
  7. پلی استیشن
  8. Fitbit (شرکت تولید کننده ساعت و دستگاه‌های مچی هوشمند)
  9. TED (یک مجموعه و منبع همایش‌های جهانی پر از ویدئو‌های آموزشی)
  10. USAA (شرکت ارائه دهنده خدمات مالی آمریکایی)

پادشاه همه برند‌‌ها، اپل بار دیگر در صدر جدول مطرح ترین برند سال 2022 قرار گرفته است. این موفقیت پیاپی نشان می‌دهد که اپل جایگاهی بالاتر از یک گوشی تلفن، ساعت مچی یا هدفون نزد علاقمندان دارد.

بیشتر بخوانید: ایرپاد 3 | بررسی ایرپاد 3

مشاهده نام‌هایی مانند «پلوتون» یا «اسپاتیفای» در این لیست جالب است زیرا هر دو شرکت در حال حاضر با بحران دست به گریبانند. در حالی که پلوتون تلاش می‌کند تا در دنیای پس از همه گیری، همچنان نامی مطرح میان افراد باشد، اسپاتیفای در بحبوحه بحث و گفتگو راجع به پادکست‌های انحصاری خود قرار دارد.

حتی در اوج بحران، برند‌هایی که کاربران را هدف قرار داده و قصد جذب آن‎ها به سوی خود را دارند، برنده بازی خواهند بود. حتی با فروکش کردن آتش شیوع کرونا، اولویت جذب مشتری جایگاه مهم خود را از دست نمی‌دهد. برای حفظ ارتباط با مصرف کنندگان، برند‌ها باید به این موضوع بیندیشند که چگونه می‌توان به تجربیات شخصی مشتری گوش فرا داده و او را جذب خود کرد.

تنها با به دست آوردن دل افراد، می‌توان همه جا مطرح بود.

 

لینک منبع: 9to5mac.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0