تبلیغات خلاقانه برند بستنی: کمی خودخواه بودن چندان هم بد نیست و به شما کمک می کند

برند بستنی
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

برند بستنی کم کالری «Halo Top» مدت‌هاست که به خاطر تزریق اندکی تم طنز و شوخی به تبلیغات خود در سرتاسر جهان شهرت فراوان پیدا کرده است: یک کمپین تبلیغاتی در سال 2019 با محوریت ایده «بستنی مخصوص بزرگسالان» تمام تصورات درباره بستنی فقط برای کودکان را در هم شکست.

این در حالی بود که در قالب یک کمپین تبلیغاتی در سال 2017 این پیام به بیننده منتقل می‌شد: «تصور کنید که همه کسانی که دوستشان دارید رفته اند. در این شرایط فقط بستنی است که می‌تواند خوشحالتان کند.»

کمپین تبلیغاتی جدید این برند بستنی بسیار کمتر از قبلی تیره و تار است. با این وجود فضای این کمپین تبلیغاتی نیز به همان اندازه کمپین‌های تبلیغاتی قبلی طنز آمیز و خنده دار بوده و به معنای واقعی کلمه کلیشه‌های مربوط به مراقبت از بدن را در قالب کوهی از کتاب روی هم می‌چیند تا زمانی که ابعاد آن مضحک به نظر برسد.

آگهی‌های تبلیغاتی موجود در این کمپین تبلیغاتی توسط آژانس تبلیغاتی «Wolfgang» مستقر در لس آنجلس به کارگردانی «اولف جوهانسون» ساخته شدند. این کارگردان معروف و شناخته شده در پرونده کاری خود سابقه همکاری با برند‌هایی مانند برند تولید کننده محصولات بهداشتی «Old Spice» در سال 2016 را دارد.

کمپین تبلیغاتی جدید «Put Yourself On Top» ظاهرا به Halo Top کمک می‌کند تا به نقل از «Wolfgang» با دادن اجازه به مردم برای اندکی خودخواه بودن، این مجوز را صادر کند تا برای یک بار هم که شده خود را در اولویت قرار دهند. در گذشته همیشه به ما گفته شده تا دیگران را در اولویت قرار داده و ادب را رعایت کنید. وقتی این واقعیت را قبول کنید که باید خود و سلامتی اتان را در اولویت قرار دهید، به زودی متوجه خواهید شد که کمی خودخواهی دیگر تابو نبوده و حتی برای همه لازم است.

بیشتر بخوانید:  بازی را از آسمان دانلود کنید، کمپین دیجیتال خلاقانه

مطالعه بیشتر: قدمت، محور اصلی تبلیغ برند

این کمپین تبلیغاتی بر پایه لذت بردن از فعالیت‌های خودمراقبتی استوار است. در تصاویر این کمپین تبلیغاتی می‌بینیم که به افراد از دویدن بر روی تردمیل و در عین حال استفاده از محصولات Halo Top احساس رضایت و خشنودی دست می‌دهد. در ادامه با سورئال تر شدن تصاویر، مردی را می‌بینیم که حین حرکت بر روی تردمیل یا راندن قایق به سوی روشنی و روشنفکری گام بر می دارد.

به همین ترتیب، بانوی دوچرخه سواری را می‌بینیم که بر روی انبوهی از رمان‌های عاشقانه نشسته و جایگزینی مناسب برای مطالب نا امید کننده منتشر شده در دنیای اینترنت پیدا کرده است. طبیعتا او همه این کار‌ها را در حالی انجام می‌دهد که دوچرخه سواری را به عنوان راه حلی برای رفت و امد و نفس کشیدن در هوای تازه انتخاب کرده است. به این ترتیب به معنای واقعی کلمه در اوج قرار گرفته است.

به گفته «آدام استاکتون»، ذهن خلاق گروه تبلیغاتی «Wolfgang»، دست اندرکاران و مجریان این کمپین تبلیغاتی در تلاشند تا بر روی محصولات کم کالری و در نتیجه کمک به حفظ و احیای سلامت بدن، تمرکز کنند. در ادامه کمپین تبلیغاتی فوق به دنبال اتخاذ رویکرد جسورانه تری بود تا پیام «با خود خوب رفتار کن» را به انسان منتقل کند.

این کمپین تبلیغاتی در طول سال 2022 در تلویزیون، رسانه‌های اجتماعی و فضای باز خارج از خانه در کنار تولید و ارائه محصولات جدید اجرا خواهد شد.

منبع: www.creativereview.co.uk

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0